Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
02.-06.08.
Pořadatel:
jihomoravský (A - 500)
Místo konání:
bude určeno
Kódové číslo:
416113
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hanák Jiří
Halasovo nám. 2
638 00 Brno
Tel. (1):
739 412 521
E-mail:
j.hanak@jmts.cz

Poznámka pořadatele:

Pořadatelem turnaje BTC OPEN 2021 je TK MALY´S OPEN, z.s. a JIHOMORAVSKÝ TENISOVÝ SVAZ.
turnaj se uskuteční na kurtech ŽLTC Brno. Parkování v areálu - GPS 49.1995694N, 16.6418092E. Prezence hráček do HS v PONDĚLÍ do 10.00 formou SMS na 739412543, do kvalifikace osobně do 10.00 na místě. Žádosti o volné karty pište na emailovou adresu: j.macharacek@jmts.cz !

















Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
21
30
 
 
10.07.2021 18:49:37
2.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
23
25
3
 
15.05.2021 19:46:27
3.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
29
25
52
 
12.07.2021 21:35:25
4.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
30
25
5
 
21.06.2021 09:01:08
5.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
39
20
 
 
21.06.2021 21:19:55
6.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
42
20
 
 
17.05.2021 06:03:59
7.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
44
20
 
 
20.07.2021 20:46:59
8.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
47
20
 
 
05.07.2021 08:14:03
9.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
50
20
 
 
16.07.2021 14:06:09
10.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
 
06.07.2021 13:48:32
11.
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny
54
20
 
 
26.05.2021 17:35:35
12.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
56
15
193
 
16.06.2021 17:35:46
13.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
63
15
 
 
02.07.2021 20:15:47
14.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
66
15
 
 
15.06.2021 11:33:26
15.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
66
15
 
 
30.06.2021 11:40:45
16.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
68
15
 
 
19.07.2021 10:48:17
17.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
72
15
 
 
31.05.2021 07:27:17
18.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
74
15
 
 
11.06.2021 15:37:54
19.
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
76
15
18
 
06.07.2021 13:08:15
20.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
15
8
 
28.06.2021 16:54:13
21.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
81
15
 
 
30.06.2021 09:55:59
22.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
87
15
57
 
14.06.2021 08:50:48
23.
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč
89
12
 
 
19.07.2021 07:11:24
24.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
96
12
 
 
08.06.2021 06:55:09
25.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
97
12
 
 
18.06.2021 23:48:01
26.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
107
12
 
 
21.07.2021 15:59:52
27.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM
108
12
 
 
20.07.2021 09:50:13
28.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
 
11.07.2021 19:05:55
29.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
119
12
26
 
14.07.2021 13:54:19
30.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
121
12
20
 
11.06.2021 15:37:20
31.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
127
12
16
 
16.06.2021 22:14:19
32.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
146
9
24
 
09.07.2021 12:57:06
33.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
280
6
68
volná karta
22.06.2021 16:28:57
34.
Židelová Viktorie 17.07.2006 ŽLTC Brno
336
4
22
 
18.06.2021 21:50:32
35.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
336
4
42
volná karta ČTS
09.07.2021 14:11:23
36.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
437
4
41
volná karta ČTS
14.06.2021 13:47:50
37.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
440
4
23
 
16.07.2021 11:19:07
38.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
517
3
63
volná karta
22.06.2021 08:26:13
39.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 TK Na Dolině o.s.
561
3
29
volná karta ČTS
18.07.2021 11:28:22
40.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
699
1
31
volná karta
01.06.2021 12:23:40
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
106
12
 
volná karta
27.07.2021 12:10:08
2.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
114
12
 
 
04.07.2021 19:10:44
3.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
128
12
64
 
18.05.2021 10:24:42
4.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
129
12
43
 
28.06.2021 11:39:04
5.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
134
9
 
 
16.07.2021 10:14:33
6.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
147
9
 
 
12.07.2021 07:53:39
7.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
163
9
 
 
03.07.2021 14:25:24
8.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš
164
9
28
 
15.07.2021 11:23:32
9.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
202
9
 
 
25.04.2021 17:59:15
10.
Sikorová Klára 25.10.2005 Sokol Brno Žabovřesky
241
6
 
 
14.06.2021 11:55:20
11.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
257
6
 
 
16.06.2021 00:08:19
12.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
268
6
67
 
28.06.2021 21:30:09
13.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
283
6
 
 
21.07.2021 07:39:33
14.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
297
6
621
 
20.07.2021 15:03:31
15.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
307
6
77
volná karta
28.07.2021 10:17:32
16.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
310
4
163
volná karta
23.05.2021 15:15:41
17.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
384
4
39
 
12.07.2021 17:33:47
18.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
417
4
86
volná karta
16.07.2021 23:51:53
19.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
449
4
169
volná karta
27.07.2021 12:10:35
20.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
451
4
30
 
20.07.2021 22:06:14
21.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
609
3
54
 
18.07.2021 20:18:03
22.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
640
3
74
 
16.07.2021 22:48:57
23.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
699
1
99
 
06.07.2021 11:51:52
24.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
699
1
65
volná karta
27.07.2021 12:11:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
153
9
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 13:02:05
2.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
53
20
17
odhlášeno hráčem
16.07.2021 07:52:18
3.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
188
9
73
odhlášeno hráčem
18.07.2021 10:36:10
4.
Picková Věra 14.03.2006 Jiskra Velké Březno
257
6
147
odhlášeno hráčem
18.07.2021 14:58:33
5.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
27
25
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 10:51:32
6.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
25
25
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 13:27:36
7.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
138
9
39
odhlášeno hráčem
20.07.2021 07:00:55
8.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
299
6
333
odhlášeno hráčem
23.07.2021 13:18:13
9.
Vágnerová Lucie Clara 01.08.2007 Tenis Ivančice z.s.
699
1
537
odhlášeno hráčem
24.07.2021 00:05:16
10.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
699
1
11
odhlášeno hráčem
25.07.2021 13:23:47
11.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
212
6
 
odhlášeno hráčem
25.07.2021 18:36:25
12.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
154
9
38
odhlášeno hráčem
25.07.2021 22:05:33
13.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
19
30
 
odhlášeno hráčem
26.07.2021 19:55:45
14.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
123
12
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 07:07:55
15.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
344
4
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 09:10:34
16.
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Radošovice
58
15
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 10:14:32
17.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
90
12
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 10:18:46
18.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
192
9
6
odhlášeno pořadatelem
27.07.2021 10:47:49
19.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
699
1
83
odhlášeno hráčem
27.07.2021 11:03:51
20.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
162
9
12
odhlášeno hráčem
27.07.2021 11:59:50
21.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
17
30
 
odhlášeno hráčem
27.07.2021 13:46:36
22.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
399
4
137
odhlášeno hráčem
27.07.2021 14:15:40
23.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
113
12
32
odhlášeno hráčem
27.07.2021 18:06:15
24.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
262
6
260
odhlášeno hráčem
27.07.2021 20:59:17
25.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
109
12
 
odhlášeno pořadatelem
28.07.2021 12:18:14
26.
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7
240
6
 
odhlášeno hráčem
29.07.2021 10:24:46
27.
Holubová Aneta 05.07.2007 Jiskra Otrokovice
272
6
62
odhlášeno hráčem
30.07.2021 07:34:51
28.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
49
20
9
odhlášeno hráčem
31.07.2021 14:27:17
29.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
45
20
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 13:14:50
30.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
272
6
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 14:08:12
31.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
55
15
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 17:12:52
32.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
37
20
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 17:19:27
33.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
115
12
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 17:52:30