Český tenisový svaz

Prici Terezie

Datum narození:
06.06.2007
Platnost reg. do:
18.02.2023
Klub:
Jiskra Otrokovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Jiskra Otrokovice
243 (12)
 
 
 
2019
Jiskra Otrokovice
93 (20)
256 (9)
 
 
2020
Jiskra Otrokovice
27 (1)
149 (12)
438 (4)
 
2021
Jiskra Otrokovice
 
68 (20)
280 (6)
 
2022-Z
Jiskra Otrokovice
 
139 (1)
116 (9)
 
2022-L
Jiskra Otrokovice
 
225 (1)
112 (12)
223 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2D 2. liga D
25.6.2022 NT 2.7., Jiskra Otrokovice - SK JC Sport Opava
0
1.
02. I.TŔÍDA A
30.4.2022, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice B
4
2.
02. I.TŔÍDA A
7.5.2022, Jiskra Otrokovice B - TK Spartak Jihlava B
6
3.
02. I.TŔÍDA A
14.5.2022, TJ Brno-Komín B - Jiskra Otrokovice B
1
4.
02. I.TŔÍDA A
28.5.2022, Jiskra Otrokovice B - Sokol Lanžhot
3
5.
02. I.TŔÍDA A
4.6.2022, TK TILIA Brno - Jiskra Otrokovice B
3
6.
02. I.TŔÍDA A
18.6.2022, Jiskra Otrokovice B - TC Brno C
3
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2D 2. liga D
25.6.2022 NT 2.7., Jiskra Otrokovice - SK JC Sport Opava
0
1.
02. I.TŔÍDA A
30.4.2022, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice B
3
2.
02. I.TŔÍDA A
7.5.2022, Jiskra Otrokovice B - TK Spartak Jihlava B
4
3.
02. I.TŔÍDA A
14.5.2022, TJ Brno-Komín B - Jiskra Otrokovice B
1
4.
02. I.TŔÍDA A
28.5.2022, Jiskra Otrokovice B - Sokol Lanžhot
2
5.
02. I.TŔÍDA A
4.6.2022, TK TILIA Brno - Jiskra Otrokovice B
2
6.
02. I.TŔÍDA A
18.6.2022, Jiskra Otrokovice B - TC Brno C
2
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27
26.02.2022

TK Zlín (C - 500), K: 4/4

4>2 Kulíšková, Mikulcová - Prici, Borovičková 0:6, 6:1, 1:0 (5)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
01.05.2022, TK Milo Olomouc A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
12
2.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2022, TK Na Dolině B - TK Milo Olomouc A
9
3.
Liga JUNIOR TOUR
15.05.2022, SK LAMA o.s. A - TK Milo Olomouc A
1
4.
Liga JUNIOR TOUR
29.05.2022, TK Milo Olomouc A - TJ Start Ostrava-Poruba A
3
5.
Liga JUNIOR TOUR
05.06.2022, TK TENNISPOINT FM B - TK Milo Olomouc A
1
6.
Liga JUNIOR TOUR
19.06.2022, TK Milo Olomouc A - TK DEZA Valašské Meziříčí A
6
7.
Liga JUNIOR TOUR
26.06.2022, TK SC OSTRAVA - TK Milo Olomouc A
4
 Družstva celkem (2hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
66

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
01.05.2022, TK Milo Olomouc A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
14
2.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2022, TK Na Dolině B - TK Milo Olomouc A
9
3.
Liga JUNIOR TOUR
15.05.2022, SK LAMA o.s. A - TK Milo Olomouc A
1
4.
Liga JUNIOR TOUR
29.05.2022, TK Milo Olomouc A - TJ Start Ostrava-Poruba A
4
5.
Liga JUNIOR TOUR
05.06.2022, TK TENNISPOINT FM B - TK Milo Olomouc A
1
6.
Liga JUNIOR TOUR
19.06.2022, TK Milo Olomouc A - TK DEZA Valašské Meziříčí A
9
7.
Liga JUNIOR TOUR
26.06.2022, TK SC OSTRAVA - TK Milo Olomouc A
0
 Družstva celkem (4hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
66
26.06.2022, Liga JUNIOR TOUR
TK SC OSTRAVA - TK Milo Olomouc A
team Kolková Emma - Prici Terezie 2:6, 2:6
získané body: 1 b.
team Eliášová - Ticháčková 2:6, 3:6
získané body: 3 b.