Český tenisový svaz

Sikorová Klára

Datum narození:
25.10.2005
Platnost reg. do:
11.04.2024
Klub:
Sokol Brno Žabovřesky
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sokol Brno Žabovřesky
708 (1)
687 (3)
 
 
2019
Sokol Brno Žabovřesky
 
445 (4)
 
 
2020
Sokol Brno Žabovřesky
 
548 (1)
386 (4)
736 (3)
2021
Sokol Brno Žabovřesky
 
 
241 (6)
520 (3)
2022-Z
Sokol Brno Žabovřesky
 
 
203 (6)
 
2022-L
Sokol Brno Žabovřesky
 
 
181 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Chimney Cup

TJ Brno-Komín (C - 650), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Chimney Cup

TJ Brno-Komín (C - 650), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04. II.TŔÍDA sk.BA
30.4.2022, BLTC Brno B - Sokol Brno Žabovřesky B
1
2.
04. II.TŔÍDA sk.BA
14.5.2022, Sokol Brno Žabovřesky B - ŽLTC Brno C
0
3.
04. II.TŔÍDA sk.BA
28.5.2022, LTC Hodonín - Sokol Brno Žabovřesky B
1
4.
04. II.TŔÍDA sk.BA
4.6.2022, Sokol Brno Žabovřesky B - TC Holešov, o.s.
1
5.
04. II.TŔÍDA sk.BA
18.6.2022, Sokol Brno Žabovřesky - Sokol Brno Žabovřesky B
1
6.
04. II.TŔÍDA sk.BA
25.6.2022, Sokol Brno Žabovřesky B - TK Zlín C
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04. II.TŔÍDA sk.BA
30.4.2022, BLTC Brno B - Sokol Brno Žabovřesky B
1
2.
04. II.TŔÍDA sk.BA
14.5.2022, Sokol Brno Žabovřesky B - ŽLTC Brno C
0
3.
04. II.TŔÍDA sk.BA
28.5.2022, LTC Hodonín - Sokol Brno Žabovřesky B
0
4.
04. II.TŔÍDA sk.BA
4.6.2022, Sokol Brno Žabovřesky B - TC Holešov, o.s.
0
5.
04. II.TŔÍDA sk.BA
18.6.2022, Sokol Brno Žabovřesky - Sokol Brno Žabovřesky B
0
6.
04. II.TŔÍDA sk.BA
25.6.2022, Sokol Brno Žabovřesky B - TK Zlín C
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
1.5.2022, TK Znojmo - ŽLTC Brno B
9
2.
22. I.TŔÍDA D
8.5.2022, TC Bajda Kroměříž - TK Znojmo
0
3.
22. I.TŔÍDA D
15.5.2022, TC Brno.B - TK Znojmo
4
4.
22. I.TŔÍDA D
29.5.2022, TK Znojmo - ŽLTC Brno C
0
5.
22. I.TŔÍDA D
5.6.2022, TJ Brno-Komín - TK Znojmo
0
6.
22. I.TŔÍDA D
19.6.2022, TK Znojmo - TK Spartak Jihlava B
6
7.
22. I.TŔÍDA D
26.6.2022, TC Brno. - TK Znojmo
0
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
1.5.2022, TK Znojmo - ŽLTC Brno B
9
2.
22. I.TŔÍDA D
8.5.2022, TC Bajda Kroměříž - TK Znojmo
0
3.
22. I.TŔÍDA D
15.5.2022, TC Brno.B - TK Znojmo
0
4.
22. I.TŔÍDA D
29.5.2022, TK Znojmo - ŽLTC Brno C
0
5.
22. I.TŔÍDA D
5.6.2022, TJ Brno-Komín - TK Znojmo
8
6.
22. I.TŔÍDA D
19.6.2022, TK Znojmo - TK Spartak Jihlava B
0
7.
22. I.TŔÍDA D
26.6.2022, TC Brno. - TK Znojmo
5
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41