Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2: Macha Lake Open Junior
Pořadatel:  TK Doksy
Datum:  06.-10.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Smékalová Magdaléna (1)
 
 
 
Jelínková Anna
6:2, 6:0
 
Havlová Libuše
6:2, 6:0
 
Linhartová Nela
7:5, 2:6, 7:5
 
Prepslová Agáta
6:2, 6:2
 
Zikmundová Valérie (15)
6:3, 6:4
 
 
 
Bervid Victoria (10)
6:0, 6:0
 
 
 
Jirousková Karoline
6:4, 6:2
 
Poláková Veronika
7:5, 6:2
 
Čížková Pavla
6:3, 6:1
 
Štěpánková  Klára
scr.
 
Syrová Natálie (6)
6:1, 6:1
 
 
 
Valdmannová Vendula (3)
6:4, 6:4
 
 
 
Janíčkovičová Nikol
6:3, 6:4
 
Barnatová Veronika
6:0, 6:2
 
Hanke Magdalena
3:6, 7:6 (7), 3:0, scr.
 
Vachková Valentina
6:3, 6:1
 
Rainke Natálie (9)
6:1, 6:2
 
 
 
Drukerova Amelie Essie (14)
6:1, 6:0
 
 
 
Trinerová Darja
7:6 (3), 6:1
 
Zimanyi Ela
6:3, 6:1
 
Gabrielová Aneta
6:3, 7:5
 
Zourková Lucie
6:3, 6:2
 
Látalová Adéla (7)
6:1, 6:0
 
 
 
 
7:6 (2), 6:1
 
Hažmuková Viktorie (5)
 
Červenková Lucie
7:5, 3:3, scr.
 
Petrásová Valentýna
scr.
 
Šimonková Daniela
6:2, 3:6, 6:3
 
Kudláčková  Zuzana
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:3
 
Zámečníková Kristina (13)
 
 
6:3, 4:6, 6:2
 
Jantačová Elen (16)
 
Huťková Valerie
6:2, 6:1
 
Šalková Natálie
6:4, 7:5
 
Belšánová Eva
6:4, 6:3
 
Piteráková  Natálie
6:2, 3:6, 7:6 (1)
 
 
1:0, scr.
 
Charvátová Nela (4)
 
 
6:2, 6:2
 
Navrátilová Magdalena (8)
 
Nováková Erika
6:1, 6:4
 
Jiráková Julie
7:6 (1), 6:3
 
Fuksová Natalie
6:3, 6:4
 
Vallová Valentina
6:3, 6:3
 
 
6:2, 3:6, 6:2
 
Židelová Viktorie (11)
 
 
6:1, 6:4
 
Malá Natálie (12)
 
Novák Nicol
6:4, 3:6, 6:1
 
Zástěrová Lucie
6:4, 7:6 (0)
 
Hrabánková Kateřina
3:6, 6:1, 7:6 (5)
 
Divilová Sára
scr.
 
 
7:6 (2), 3:6, 6:3
 
Kajabová Klára (2)
 
Rozhodčí turnaje: Jaroš Michal (platná licence AV do 31.12.2024)

Hrací plán byl automaticky vylosován 06.06.2022 14:41:48

Změny v hracím plánu:
Pozice 29: Mlenská Sára (03.10.2006) ---> Gabrielová Aneta (28.09.2006)
Důvod: Nahlášení onemocnění hráčky Mlenské po vylosování hlavní soutěže
Počet účastníků48
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1530
Kajabová Klára 2225
Valdmannová Vendula 2325
Charvátová Nela 2425
Hažmuková Viktorie 2525
Syrová Natálie 2625
Látalová Adéla 3025
Navrátilová Magdalena 3125
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 412009

Smékalová Magdaléna - Charvátová Nela (1)
 
 
 
Fuksová Natalie - Janíčkovičová Nikol
6:3, 6:3
 
Prepslová Agáta - Piteráková  Natálie
scr.
 
Zástěrová Lucie - Novák Nicol
6:3, 6:1
 
 
 
Jantačová Elen - Jelínková Anna
scr.
 
 
 
Látalová Adéla - Zámečníková Kristina (4)
6:0, 6:3
 
 
 
Jirousková Karoline - Štěpánková  Klára
scr.
 
 
 
Gabrielová Aneta - Kudláčková  Zuzana
7:5, 6:4
 
 
 
Červenková Lucie - Trinerová Darja
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (11)
 
Vachková Valentina - Jiráková Julie
 
 
4:6, 7:6 (6), 1:0 (4)
 
Nováková Erika - Belšánová Eva
 
 
6:3, 6:2
 
Valdmannová Vendula - Huťková Valerie
 
 
7:6 (3), 6:1
 
Navrátilová Magdalena - Židelová Viktorie (3)
 
 
6:4, 6:2
 
Zourková Lucie - Zimanyi Ela
 
 
scr.
 
Rainke Natálie - Bervid Victoria
 
Havlová Libuše - Zikmundová Valérie
6:2, 6:1
 
Malá Natálie - Drukerova Amelie Essie
6:2, 7:5
 
 
1:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Syrová Natálie - Kajabová Klára (2)
 

Hrací plán byl automaticky vylosován 07.06.2022 18:38:52
Počet dvojic18
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1530
Kajabová Klára 2225
Valdmannová Vendula 2325
Charvátová Nela 2425
Syrová Natálie 2625
Látalová Adéla 3025
Navrátilová Magdalena 3125
Rainke Natálie 3220
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 414009

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slavíková Barbora18.09.2008TENIS VLAŠIM,z.s.
Brožová Natálie06.02.2006TENIS-CENTRUM DTJ HK
Mlenská Sára03.10.2006TK Sparta Praha
Švejcarová Marie14.05.2008Tenis Semice a.s.
Nýdrlová Eliška14.03.2006TK Hovorčovice
Hanáková Denisa28.06.2004TENIS SLOVÁCKO z.s.
Peldová Nikola04.01.2006SK HAMR, z.s.
Buzková Alžběta06.12.2008TK Frýdlant v Čechách
Suchá Amy29.11.2007TK Sparta Praha
Valentová Karolina19.06.2007ŽLTC Brno
Veselá Barbora11.07.2008TK AGROFERT Prostějov
Bláhová Nela02.05.2006Slavoj Český Brod
Pancová Julie31.03.2007TK Slavia Plzeň
Tomcová Štěpánka06.10.2005Pliskova Tennis Academy, z.s.
Rundová Stella Viktorie10.05.2006F.H.TK Dobřichovice
Oktiabreva Alisa26.07.2008TK Sparta Praha
Dobiášová Vanessa09.01.2008TK Sparta Praha
Bendova Valentyna13.05.2008TK Na Dolině o.s.
Kárychová Viktorie05.04.2007TENIS-CENTRUM DTJ HK

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Barnatová Veronika09.09.2006TK PTA Kolín