Český tenisový svaz

Poláková Veronika

Datum narození:
02.03.2007
Platnost reg. do:
07.11.2023
Klub:
Sportclub Řevnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TC VITALITY Březnice
498 (6)
 
 
 
2019
TC VITALITY Březnice
185 (12)
511 (4)
 
 
2020
Sportclub Řevnice, z.s.
145 (1)
191 (9)
613 (3)
 
2021
Sportclub Řevnice, z.s.
 
103 (15)
408 (4)
272 (6)
2022-Z
Sportclub Řevnice, z.s.
 
82 (1)
168 (9)
 
2022-L
Sportclub Řevnice, z.s.
 
164 (1)
139 (9)
349 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05 - II. třída C
25.06.2022 NT 02.07., Sportclub Řevnice, z.s. - TJ Sokol Jílové TK
1
2.
05 - II. třída C
28.05.2022 NT 05.06., TK Březnice - Sportclub Řevnice, z.s.
4
3.
05 - II. třída C
30.04.2022 NT 08.05., Tenisový klub Černošice B - Sportclub Řevnice, z.s.
3
4.
05 - II. třída C
07.05.2022 NT 15.05., Sportclub Řevnice, z.s. - Spartak Rožmitál
1
5.
05 - II. třída C
04.06.2022 NT 19.06., Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Rudná B
4
6.
05 - II. třída C
14.05.2022 NT 22.05., Sportclub Řevnice, z.s. - Tenisový klub Mníšek
1
7.
05 - II. třída C
18.06.2022 NT 26.06., TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05 - II. třída C
25.06.2022 NT 02.07., Sportclub Řevnice, z.s. - TJ Sokol Jílové TK
1
2.
05 - II. třída C
28.05.2022 NT 05.06., TK Březnice - Sportclub Řevnice, z.s.
3
3.
05 - II. třída C
30.04.2022 NT 08.05., Tenisový klub Černošice B - Sportclub Řevnice, z.s.
2
4.
05 - II. třída C
07.05.2022 NT 15.05., Sportclub Řevnice, z.s. - Spartak Rožmitál
1
5.
05 - II. třída C
04.06.2022 NT 19.06., Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Rudná B
0
6.
05 - II. třída C
14.05.2022 NT 22.05., Sportclub Řevnice, z.s. - Tenisový klub Mníšek
1
7.
05 - II. třída C
18.06.2022 NT 26.06., TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Open Tennis Club - Lokomotiva Zdice
0
2.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Lokomotiva Zdice - LTC Beroun, z.s.
9
3.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., Lokomotiva Zdice - TK Bohutín, z.s.
0
4.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Zdice
0
5.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., TK SK Kladno, z.s. - Lokomotiva Zdice
0
6.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., Lokomotiva Zdice - Lokomotiva Beroun
1
7.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., SPORT EDEN Beroun - Lokomotiva Zdice
4
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Open Tennis Club - Lokomotiva Zdice
0
2.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Lokomotiva Zdice - LTC Beroun, z.s.
7
3.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., Lokomotiva Zdice - TK Bohutín, z.s.
5
4.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Zdice
0
5.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., TK SK Kladno, z.s. - Lokomotiva Zdice
4
6.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., Lokomotiva Zdice - Lokomotiva Beroun
0
7.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., SPORT EDEN Beroun - Lokomotiva Zdice
4
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34