Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Meteor Cup 2021
Pořadatel:  SK Meteor Praha
Datum:  27.-29.07.
Věk. kategorie:  dorost
Rybín Kryštof
 
 
 
Brázda Filip
6:0, 6:0
 
Růžek Filip
6:0, 6:0
 
Klepáč Adam
6:1, scr.
 
Mareš Armin
6:1, 6:1
 
Jarolímek Josef
6:0, 6:0
 
Kovačka Matouš
6:4, 6:2
 
Dušek Karel
6:1, 6:0
 
 
 
Stibůrek Filip
6:3, 1:6, 1:0
 
Forgács Alex Gabriel
6:1, 6:4
 
Fára Jan
6:3, 2:6, 1:0
 
Velek Matěj
6:0, 6:3
 
Haberkorn Luc
6:2, 6:7, 1:0
 
Soukup Albert
6:2, 6:0
 
Rat Adam
6:0, 6:1
 
Beneš Michal
6:2, 6:2
 
Popravkin Andrej
6:1, 4:6, 1:0
 
Karel Michal
6:0, 6:1
 
Andr Marek
6:3, 6:2
 
Bubla Michal
6:3, 6:1
 
 
6:4, 2:6, 1:0
 
Doležel Alex
 
Novák Daniel
6:2, 6:1
 
Košek Adam
6:3, 6:1
 
Zedek Jakub
6:0, 6:1
 
Šimek Daniel
6:2, 6:2
 
Tuša Robert
6:3, 6:2
 
Jurnečka Štěpán
6:3, 6:3
 
 
7:5, 6:1
 
Sýkora Tadeáš
 
Rozhodčí turnaje: Klofáčová Svatava (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků28
NasazeníBH
Rybín Kryštof 11815
Sýkora Tadeáš 18112
Dušek Karel 2339
Doležel Alex 2599
Kovačka Matouš 2679
Novák Daniel 3086
Soukup Albert 3176
Rat Adam 3336
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 312104

Sýkora Tadeáš - Forgács Alex Gabriel
 
 
 
Novák Daniel - Jurnečka Štěpán
6:4, 6:2
 
Karel Michal - Velek Matěj
4:6, 6:4, 1:0
 
 
6:1, 7:5
 
Doležel Alex - Přistoupil Marek
 
Klepáč Adam - Haberkorn Luc
7:5, 6:1
 
Andr Marek - Zedek Jakub
6:3, 7:6
 
Fára Jan - Bubla Michal
6:2, 6:4
 
Růžek Filip - Jarolímek Josef
6:4, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Stibůrek Filip - Kovačka Matouš
 
Rat Adam - Košek Adam
6:3, 2:6, 1:0
 
Tuša Robert - Brázda Filip
6:0, 6:1
 
 
scr.
 
Dušek Karel - Skřička Jan
 
Rozhodčí turnaje: Klofáčová Svatava (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Sýkora Tadeáš 18112
Dušek Karel 2339
Doležel Alex 2599
Kovačka Matouš 2679
Novák Daniel 3086
Rat Adam 3336
Košek Adam 3466
Skřička Jan 3606
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 314104

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Florián Benjamin14.10.2005SK Meteor Praha
Drbal Filip17.06.2005SK Meteor Praha
Martinovský Dominik22.11.2005TK Žatec
Franc Petr25.10.2003SK Meteor Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jurnečka Štěpán19.02.2006LTK TEPLICE o.s.
Košek Adam31.12.2006TK Česká Třebová, z.s.
Novák Daniel20.02.2006LTC Panorama Teplice
Doležel Alex14.09.2005SK Tenis Kladno
Bubla Michal27.06.2006TC VŠ Praha
Popravkin Andrej20.12.2005TJ LTC Poděbrady
Rat Adam24.11.2005TENIS Klánovice
Beneš Michal07.03.2003SK OAZA Praha
Soukup Albert02.10.2005TK Sparta Praha
Kovačka Matouš09.03.2005Sokol Říčany
Dušek Karel25.02.2004TJ Radlice
Mareš Armin14.12.2008TCG Karlovy Vary
Rybín Kryštof23.06.2005SK HAMR, z.s.
Skřička Jan03.11.2004TJ Radlice
Přistoupil Marek11.07.2006SK Aritma Praha