Český tenisový svaz

Tuša Robert

Datum narození:
14.02.2006
Platnost reg. do:
06.04.2025
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Horní Měcholupy
608 (9)
 
 
 
2018
TK Horní Měcholupy
346 (12)
 
 
 
2019
TK Horní Měcholupy
148 (1)
632 (4)
 
 
2020
TK Sparta Praha
 
189 (12)
 
 
2021
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
120 (1)
444 (4)
 
2022-Z
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
 
347 (6)
 
2022-L
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
 
395 (6)
 
2023-Z
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
 
260 (9)
 
2023-L
TC ESO Praha z.s.
 
 
233 (9)
 
2024-Z
TC ESO Praha z.s.
 
 
249 (9)
588 (4)
2024-L
TENIS Klánovice
 
 
228 (9)
438 (6)
20.01.2024

TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4

8>4 Voleský, Tuša - Hankovec, Jakoubek 6:2, 6:2
4>2 Voleský, Tuša - Petrofský, Petrofský 7:6, 6:3
2>1 Voleský, Tuša - Vodička, Válek 2:6, 7:6, 1:0
získané body: 14 b.
02.03.2024

TK Horní Měcholupy (B - 900), K: 8/8

16>8 Voleský, Tuša - Augustýn, Brettl 6:4, 6:4
8>4 Vrba, Kubín - Voleský, Tuša 6:7, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 12 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
27.04.2024, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
0
2.
01. Pražská divize
04.05.2024, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A - SK HAMR, z.s. C
0
1.
11. 3.třída D
04.05.2024, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TK EMA o.s. A
0
2.
11. 3.třída D
25.05.2024, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
27.04.2024, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
0
2.
01. Pražská divize
04.05.2024, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A - SK HAMR, z.s. C
0
1.
11. 3.třída D
04.05.2024, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TK EMA o.s. A
0
2.
11. 3.třída D
25.05.2024, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
16.12.2023

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

8>4 Roubal, Tuša - Pokorný, Jurčák 6:1, 6:1
4>2 Roubal, Tuša - Koutník, Witoš 3:6, 7:6, 1:0
2>1 Roubal, Tuša - Kylsán, Bryol 6:2, 6:3
získané body: 14 b.
13.01.2024, Tempo Praha

Tempo Praha (C - 800), K: 4/4

8>4 Tuša, Klíma - Novotný, Jandourek 6:2, 6:2
4>2 Tuša, Klíma - Macinauer, Mráz scr.
2>1 LI, Jumar - Tuša, Klíma 6:3, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 10 b.
10.02.2024, Halový oblastní přebor

Praha (P - 800), K: 10/9

16>8 Tuša, Klíma - Augustýn, Hanke 3:6, 6:3, 1:0 (5)
8>4 Chodora, Petrofský - Tuša, Klíma 6:0, 6:1
získané body: 15 b.
16.03.2024

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

8>4 Tuša, Zedek - Drábek, Novák Scr.
4>2 Tuša, Zedek - Minx, Trázník 6:0, 6:3
2>1 Tuša, Zedek - Baar, Witoš 6:0,2:6,1:0
získané body: 14 b.
23.03.2024

TK Horní Měcholupy (B - 900), K: 8/8

16>8 Tuša, Kubec - Hofman, Pešta 6:3, 6:3
8>4 Tuša, Kubec - Svoboda, Sedlatý 6:7, 6:4, 1:0
4>2 Brettl, Břicháček - Tuša, Kubec 6:0, 6:2
získané body: 17 b.
27.01.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: -/5

16>8 Tuša, Vávra - Beneda, Kuba 6:4, 6:1
8>4 Tuša, Vávra - Goca, Pugner 6:2, 7:5
4>2 Tuša, Vávra - Jurman, Gebala 7:5, 1:6, 1:0
2>1 Křivanec, Martinovič - Tuša, Vávra 6:1, 6:4
získané body: 13 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20. Pražská liga
28.04.2024, LTC Modřany 2005 A - TENIS Klánovice
0
2.
20. Pražská liga
05.05.2024, TENIS Klánovice - TK Horní Měcholupy
0
3.
20. Pražská liga
12.05.2024, TJ Spoje Praha A - TENIS Klánovice
0
4.
20. Pražská liga
26.05.2024, TENIS Klánovice - TK Olymp Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20. Pražská liga
28.04.2024, LTC Modřany 2005 A - TENIS Klánovice
0
2.
20. Pražská liga
05.05.2024, TENIS Klánovice - TK Horní Měcholupy
12
3.
20. Pražská liga
12.05.2024, TJ Spoje Praha A - TENIS Klánovice
6
4.
20. Pražská liga
26.05.2024, TENIS Klánovice - TK Olymp Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18