Český tenisový svaz

Stibůrek Filip

Datum narození:
13.04.2006
Platnost reg. do:
04.02.2025
Klub:
TK Benešov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Benešov
855 (6)
 
 
 
2018
TK Benešov
280 (12)
 
 
 
2019
SK OAZA Praha
237 (1)
503 (6)
 
 
2020
SK OAZA Praha
 
202 (12)
 
 
2021
SK OAZA Praha
 
132 (1)
435 (4)
 
2022-Z
SK OAZA Praha
 
 
260 (6)
 
2022-L
TK Benešov
 
 
162 (12)
525 (4)
04.12.2021

TK Benešov (C - 500), K: 4/4

4>2 Hlinka, Stibůrek - Kašpar, Vokrouhlík 6:4, 3:6, 1:0 (5)
2>1 Sysel, Řihovský - Hlinka, Stibůrek 6:2, 6:1
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov - Open Tennis Club
0
2.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., TK Roja Příbram z.s. - TK Benešov
0
3.
00 - Středočeská divize
18.06.2022 NT 26.06., TK Benešov - Slavoj Český Brod B
1
1.
06 - II. třída D
25.06.2022 NT 02.07., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Benešov B
1
2.
06 - II. třída D
28.05.2022 NT 05.06., TK Benešov B - Tsport Votice o.s.
0
3.
06 - II. třída D
30.04.2022 NT 08.05., TK PTA Kolín - TK Benešov B
1
4.
06 - II. třída D
14.05.2022 NT 22.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Benešov B
4
5.
06 - II. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TK Benešov B - 1.TK Pacov
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov - Open Tennis Club
0
2.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., TK Roja Příbram z.s. - TK Benešov
1
3.
00 - Středočeská divize
18.06.2022 NT 26.06., TK Benešov - Slavoj Český Brod B
0
1.
06 - II. třída D
25.06.2022 NT 02.07., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Benešov B
1
2.
06 - II. třída D
28.05.2022 NT 05.06., TK Benešov B - Tsport Votice o.s.
0
3.
06 - II. třída D
30.04.2022 NT 08.05., TK PTA Kolín - TK Benešov B
0
4.
06 - II. třída D
14.05.2022 NT 22.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Benešov B
1
5.
06 - II. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TK Benešov B - 1.TK Pacov
4
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Říčany
1
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., Sokol Říčany - F.H.TK Dobřichovice
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., TK SK Kladno - Sokol Říčany
4
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Český Brod - Sokol Říčany
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Říčany
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., Sokol Říčany - F.H.TK Dobřichovice
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., TK SK Kladno - Sokol Říčany
5
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Český Brod - Sokol Říčany
9
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19