Český tenisový svaz

Sýkora Tadeáš

Datum narození:
10.03.2004
Platnost reg. do:
09.11.2021
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SPORT EDEN Beroun
231 (15)
713 (4)
 
 
2016
SPORT EDEN Beroun
130 (25)
555 (4)
 
 
2017
SPORT EDEN Beroun
91 (1)
243 (12)
 
 
2018
SPORT EDEN Beroun
 
93 (20)
443 (6)
 
2019
SPORT EDEN Beroun
 
78 (1)
316 (9)
 
2020
SPORT EDEN Beroun
 
 
167 (12)
 
2021
SPORT EDEN Beroun
 
 
181 (12)
618 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.08.2021, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 350), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.08.2021, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 350), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16 - IV. třída E
5.6. 2021, TK Hořovice B - SPORT EDEN Beroun
1
2.
16 - IV. třída E
12.6. 2021, SPORT EDEN Beroun - TK Bouchalka
1
3.
16 - IV. třída E
19.6. 2021, LTC Řevnice C - SPORT EDEN Beroun
1
4.
16 - IV. třída E
26.6. 2021, SPORT EDEN Beroun - Spartak Hořovice B
1
1.
Q postup IV. třída A, B, E 4.9.2021 10:00
4.9.2021 10:00, NT 11.9, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16 - IV. třída E
5.6. 2021, TK Hořovice B - SPORT EDEN Beroun
1
2.
16 - IV. třída E
12.6. 2021, SPORT EDEN Beroun - TK Bouchalka
0
3.
16 - IV. třída E
19.6. 2021, LTC Řevnice C - SPORT EDEN Beroun
0
4.
16 - IV. třída E
26.6. 2021, SPORT EDEN Beroun - Spartak Hořovice B
1
1.
Q postup IV. třída A, B, E 4.9.2021 10:00
4.9.2021 10:00, NT 11.9, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
28.08.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

4>2 Novák, Sýkora - Novotný, Sina 6:2, 6:2
2>1 Novák, Sýkora - Vávra, Kusák 6:2, 6:3
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
6.6.2021 NT 12.6., Tenisový klub Mníšek - SPORT EDEN Beroun
3
2.
23 - II. třída A
20.6.2021 NT 27.6., Tenis Club Mokropsy - SPORT EDEN Beroun
3
3.
23 - II. třída A
30.5.2021 NT 3.6., SPORT EDEN Beroun - Sportclub Řevnice z.s. B
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
6.6.2021 NT 12.6., Tenisový klub Mníšek - SPORT EDEN Beroun
2
2.
23 - II. třída A
20.6.2021 NT 27.6., Tenis Club Mokropsy - SPORT EDEN Beroun
3
3.
23 - II. třída A
30.5.2021 NT 3.6., SPORT EDEN Beroun - Sportclub Řevnice z.s. B
3
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17