Český tenisový svaz

Růžek Filip

Datum narození:
27.07.2006
Platnost reg. do:
19.11.2022
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Litvínov
265 (15)
790 (4)
 
 
2018
LTC Litvínov
162 (20)
524 (6)
 
 
2019
Open Tennis Club
642 (1)
230 (12)
950 (3)
 
2020
Open Tennis Club
 
225 (12)
1009 (3)
 
2021
Open Tennis Club
 
214 (1)
458 (4)
 
2022-Z
Open Tennis Club
 
 
344 (6)
 
2022-L
Open Tennis Club
 
 
258 (9)
364 (6)
15.01.2022

TC Tachlovice (C - 550), K: 4/4

16>8 Růžek, Šusta - Liška, Hořejšek 6:2, 6:1
8>4 Růžek, Šusta - Kopecký, Kotarac 3:6, 6:3, 1:0 (6)
4>2 Růžek, Šusta - Hankovec, Kufa 6:2, 6:1
2>1 Hrášek, Jungmann - Růžek, Šusta 7:6 (7), 6:2
získané body: 10 b.
26.02.2022, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 600), K: 4/4

8>4 Růžek, Šusta - Sobotka, Kokeš 6:4, 6:4
4>2 Růžek, Šusta - Řehák, Šich 6:2, 7:6 (4)
2>1 Mach, Ledvina - Růžek, Šusta 6:2, 6:4
získané body: 10 b.
30.07.2022

TK Lány (C - 400), K: 4/4

32>16 Růžek Filip- Jiras Zbyněk6:0, 0:6, 1:0 (7)
16>8 Klír Petr- Růžek Filip6:0, 6:1
získané body: 7 b.
30.07.2022

TK Lány (C - 400), K: 4/4

4>2 Mareš, Santner - Šusta, Růžek 6:2, 7:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
00 - Středočeská divize
25.06.2022 NT 02.07., Tenis Dobříš - Open Tennis Club
0
2.
00 - Středočeská divize
28.05.2022 NT 05.06., F.H.TK Dobřichovice - Open Tennis Club
0
3.
00 - Středočeská divize
30.04.2022 NT 08.05., Open Tennis Club - TK Roja Příbram z.s.
1
4.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov - Open Tennis Club
0
5.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Český Brod B - Open Tennis Club
0
6.
00 - Středočeská divize
14.05.2022 NT 22.05., Open Tennis Club - Sokol Říčany
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
00 - Středočeská divize
25.06.2022 NT 02.07., Tenis Dobříš - Open Tennis Club
0
2.
00 - Středočeská divize
28.05.2022 NT 05.06., F.H.TK Dobřichovice - Open Tennis Club
5
3.
00 - Středočeská divize
30.04.2022 NT 08.05., Open Tennis Club - TK Roja Příbram z.s.
1
4.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov - Open Tennis Club
0
5.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Český Brod B - Open Tennis Club
0
6.
00 - Středočeská divize
14.05.2022 NT 22.05., Open Tennis Club - Sokol Říčany
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
18.12.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Šusta, Růžek - Volšička, Hrabánek 6:0, 6:1
4>2 Šusta, Růžek - Burda, Klofáč 2:6, 6:2, 1:0
2>1 Šusta, Růžek - Brettl, Dvořák 5:7, 6:4, 1:0
získané body: 15 b.
05.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

8>4 Sýkora, Růžek - Kraus, Čížek 6:4, 6:2
4>2 Bořek-Dohalský, Pelda - Sýkora, Růžek 7:6 (4), 6:3
získané body: 7 b.
23.04.2022

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

4>2 Hofman, Růžek - Kessler, Jumar 6:3, 6:2
2>1 Duda, Jumar - Hofman, Růžek 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
21.05.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

16>8 Růžek, Šusta - Kolesár, Volšička 6:2, 6:1
8>4 Růžek, Šusta - Židů, Ulrich 1:6, 7:6, 1:0 (6)
4>2 Růžek, Šusta - Šiler, Šafařík 7:6, 6:4
2>1 Němeček, Rosický - Růžek, Šusta 6:1, 6:0
získané body: 30 b.
06.08.2022

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

8>4 Čepl, Růžek - Novotný, Fára 6:1, 6:0
4>2 Čepl, Růžek - Andr, Zedek 3:6, 6:1, 1:0
2>1 Čepl, Růžek - Sonenko, Jumar 2:6, 7:6, 1:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Open Tennis Club - Lokomotiva Zdice
6
2.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Open Tennis Club - SPORT EDEN Beroun
3
3.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Beroun, z.s. - Open Tennis Club
6
4.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
1
5.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Open Tennis Club - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., TK SK Kladno, z.s. - Open Tennis Club
3
7.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
4
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Open Tennis Club - Lokomotiva Zdice
5
2.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Open Tennis Club - SPORT EDEN Beroun
6
3.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Beroun, z.s. - Open Tennis Club
0
4.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
1
5.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Open Tennis Club - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., TK SK Kladno, z.s. - Open Tennis Club
0
7.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
3
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34
19.06.2022 NT 25.06., 21 - I. třída A
TK SK Kladno, z.s. - Open Tennis Club
team Kleisner Jonáš - Růžek Filip 1:6, 0:6
získané body: 3 b.
team Kadrle - Růžek scr.
získané body: 0 b.