Český tenisový svaz

Fára Jan

Datum narození:
11.03.2006
Platnost reg. do:
14.04.2025
Klub:
TJ Radlice z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Tatran Střešovice
1399 (4)
 
 
 
2018
DTJ Jinonice
1614 (3)
 
 
 
2019
DTJ Jinonice
1219 (1)
1006 (3)
 
 
2021
Tenis Banka Praha
 
683 (1)
 
 
2022-Z
Tenis Banka Praha
 
 
740 (3)
 
2022-L
Tenis Banka Praha
 
 
863 (3)
 
2023-Z
Tenis Banka Praha
 
 
680 (4)
 
2023-L
TJ Radlice z.s.
 
 
408 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
29.04.2023, Sokol Smíchov I. B - TJ Tatran Střešovice B
0
2.
09. 3.třída B
06.05.2023, TJ Tatran Střešovice B - TK Konstruktiva, z.s. B
0
3.
09. 3.třída B
13.05.2023, TJ Tatran Střešovice B - TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
0
4.
09. 3.třída B
27.05.2023, SK Aritma Praha C - TJ Tatran Střešovice B
0
5.
09. 3.třída B
17.06.2023, LTC Radotín B - TJ Tatran Střešovice B
0
6.
09. 3.třída B
24.06.2023, TJ Tatran Střešovice B - Baník Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
29.04.2023, Sokol Smíchov I. B - TJ Tatran Střešovice B
0
2.
09. 3.třída B
06.05.2023, TJ Tatran Střešovice B - TK Konstruktiva, z.s. B
0
3.
09. 3.třída B
13.05.2023, TJ Tatran Střešovice B - TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
1
4.
09. 3.třída B
27.05.2023, SK Aritma Praha C - TJ Tatran Střešovice B
0
5.
09. 3.třída B
17.06.2023, LTC Radotín B - TJ Tatran Střešovice B
0
6.
09. 3.třída B
24.06.2023, TJ Tatran Střešovice B - Baník Praha
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.11.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 5/-

7
2
03.12.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 4/4

7
3
10.12.2022

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/-

10
4
17.12.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 4/4

7
5
07.01.2023, Tenis Cibulka Cup 2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

7
6
21.01.2023, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 4/4

5
7
28.01.2023, Tenis Cibulka Cup 2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

7
8
11.02.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4

5
9
25.02.2023

TC ESO Praha z.s. (C - 800), K: 5/-

10
10
04.03.2023, Tenis Cibulka Cup 2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

5
11
25.03.2023, Tenis Cibulka Cup 2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

10
12
10.06.2023

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

10
13
11.07.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

0
14
15.07.2023, Pliskova Tennis Academy tour

Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 300), K: 4/4

0
15
19.07.2023

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
16
22.07.2023, PWJT nominační turnaj na masters

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 4/4

0
17
24.07.2023

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
18
27.07.2023, PJWT-nominační turnaj na Masters

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 5/5

0
19
01.08.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

0
20
19.08.2023

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

0
21
09.09.2023, FM tennis Cup B 2023

LTC Slovan Kladno (B - 500), K: 8/-

0
22
16.09.2023, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
100/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.11.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 5/-

-
2
03.12.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 4/4

10
3
10.12.2022

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/-

-
4
17.12.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 4/4

0
5
07.01.2023, Tenis Cibulka Cup 2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

7
6
21.01.2023, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 4/4

0
7
28.01.2023, Tenis Cibulka Cup 2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

0
8
11.02.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4

0
9
25.02.2023

TC ESO Praha z.s. (C - 800), K: 5/-

-
10
04.03.2023, Tenis Cibulka Cup 2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

0
11
25.03.2023, Tenis Cibulka Cup 2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

0
12
10.06.2023

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

0
13
11.07.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

0
14
15.07.2023, Pliskova Tennis Academy tour

Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 300), K: 4/4

7
15
19.07.2023

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
16
22.07.2023, PWJT nominační turnaj na masters

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 4/4

0
17
24.07.2023

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
18
27.07.2023, PJWT-nominační turnaj na Masters

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 5/5

0
19
01.08.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

0
20
19.08.2023

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
21
09.09.2023, FM tennis Cup B 2023

LTC Slovan Kladno (B - 500), K: 8/-

-
22
16.09.2023, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
31/17
03.12.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 4/4

4>2 Brettl, Fára - Brettl, Dejmek 4:6, 7:5, 1:0
2>1 Tuša, Severýn - Brettl, Fára 6:7, 6:2, 1:0
získané body: 10 b.
25.02.2023

TC ESO Praha z.s. (C - 800), K: 5/-

32>16 Fára Jan- Buchtel Denis2:6, 6:3, 10:6
16>8 Klofáč Tobiáš- Fára Jan6:2, 6:0
získané body: 10 b.
19.07.2023

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 4/4

16>8 Fára Jan- Horský Adam4:6, 6:1, 1:0 (3)
8>4 Klofáč Tobiáš- Fára Jan6:1, 6:0
získané body: 10 b.
24.07.2023

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

32>16 Kusák Jan- Fára Jan6:2, 6:4
získané body: 0 b.
24.07.2023

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

16>8 Berksoy, Li - Hrach, Fára 6:1, 6:2
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
30.04.2023, TJ Radlice z.s. - TK Start Praha-Topolka
0
2.
22. 1.třída B
07.05.2023, SK OAZA Praha - TJ Radlice z.s.
0
3.
22. 1.třída B
14.05.2023, TJ Radlice z.s. - TENIS Klánovice
0
4.
22. 1.třída B
28.05.2023, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A - TJ Radlice z.s.
0
5.
22. 1.třída B
04.06.2023, LTC Modřany 2005 B - TJ Radlice z.s.
0
6.
22. 1.třída B
18.06.2023, TJ Radlice z.s. - SK HAMR, z.s. C
0
7.
22. 1.třída B
25.06.2023, SK Meteor Praha A - TJ Radlice z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
30.04.2023, TJ Radlice z.s. - TK Start Praha-Topolka
0
2.
22. 1.třída B
07.05.2023, SK OAZA Praha - TJ Radlice z.s.
0
3.
22. 1.třída B
14.05.2023, TJ Radlice z.s. - TENIS Klánovice
0
4.
22. 1.třída B
28.05.2023, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A - TJ Radlice z.s.
0
5.
22. 1.třída B
04.06.2023, LTC Modřany 2005 B - TJ Radlice z.s.
0
6.
22. 1.třída B
18.06.2023, TJ Radlice z.s. - SK HAMR, z.s. C
0
7.
22. 1.třída B
25.06.2023, SK Meteor Praha A - TJ Radlice z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0