Datum narození: | 11.05.2011 |
Platnost reg. do: | 03.10.2025 |
Klub: | HTK Třebíč |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | HTK Třebíč | 119 (12) | |||
2022-L | HTK Třebíč | 129 (12) | 554 (3) |
||
2023-Z | HTK Třebíč | 70 (25) | 552 (3) |
||
2023-L | HTK Třebíč | 62 (25) | 397 (4) |
||
2024-Z | HTK Třebíč | 45 (1) | 133 (12) |
||
2024-L | HTK Třebíč | 81 (1) | 104 (12) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Steinbauer Julia | - | Brodská Laura | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Latislavová, Foldová | - | Brodská, Blažková | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Brodská Laura | - | Mátlová Eva | 6:1, 6:1 |
8>4 | Brodská Laura | - | Honsová Hanna | scr. |
4>2 | Brodská Laura | - | Davis Nina | 6:4, 6:4 |
2>1 | Brodská Laura | - | Pacltová Magdaléna | 6:2, 6:3 |
získané body: 30 b. |
09.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Brodská Laura | - | Sirová Eliška | 6:0, 6:0 |
16>8 | Čoupková Aneta | - | Brodská Laura | 6:0, 2:6, 1:0 (7) |
získané body: 17 b. |
16.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Gottvaldová, Mudrochová | - | Brodská, Prosová | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Brodská Laura | - | Smíšková Iva | 6:0, 6:0 |
8>4 | Brodská Laura | - | Matoušková Tereza | 6:2, 6:1 |
4>2 | Brodská Laura | - | Doleželová Alžběta | 4:6, 6:1, 1:0 (9) |
2>1 | Brodská Laura | - | Gottvaldová Anna | 6:0, 1:6, 1:0 (6) |
získané body: 30 b. |
06.01.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Gottvaldová, Brodská | - | Pavlisková, Komárková | 6:1, 6:0 |
4>2 | Gottvaldová, Brodská | - | Plešková, Sirová | 6:2, 6:3 |
2>1 | Gottvaldová, Brodská | - | Krajíčková, Doleželová | 7:6, 3:6, 1:0 (3) |
získané body: 14 b. |
17.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Brodská Laura | - | Němčanská Adriana | 6:0, 6:3 |
8>4 | Čoupková Aneta | - | Brodská Laura | 3:6, 6:2, 1:0 (3) |
získané body: 25 b. |
17.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Brodská, Kočíková | - | Horehleďová, Losková | 6:0, 6:1 |
4>2 | Čoupková, Miškovský | - | Brodská, Kočíková | 6:7 (6), 7:6 (4), 1:0 (8) |
získané body: 17 b. |
24.02.2024, B:GROUP CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Brodská Laura | - | Plešková Eliška | 6:2, 6:0 |
4>2 | Brodská Laura | - | Marešová Anna | 6:1, 6:1 |
2>1 | Brodská Laura | - | Čechová Ellen | 6:2, 6:2 |
získané body: 30 b. |
24.02.2024, B:GROUP CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.03.2024TK Pelhřimov (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Brodská Laura | - | Šebístková Tereza | 6:1, 6:4 |
8>4 | Brodská Laura | - | Uhlíková Jana | 6:0, 6:0 |
4>2 | Brodská Laura | - | Ondřejová Vera | 6:1, 6:3 |
2>1 | Brodská Laura | - | Fiedlerová Enola | 6:1, 6:2 |
získané body: 30 b. |
09.03.2024TK Pelhřimov (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Brodská, Bohdalová | - | Šebístková, Uhlíková | 6:0, 6:0 |
2>1 | Brodská, Bohdalová | - | Fiedlerová, Votavová | 6:0, 6:3 |
získané body: 14 b. |
22.03.2024, A3TC BORS CLUB (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Filipi Dominika | - | Brodská Laura | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
22.03.2024, A3TC BORS CLUB (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dufková, Ivanová | - | Brodská, Blažková | 7:5, 6:4 |
získané body: 0 b. |
09.02.2024, A2TK SC OSTRAVA (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
2>1 | Blažková Barbora | - | Brodská Laura | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.02.2024, A2TK SC OSTRAVA (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
22.03.2024, A3TC BORS CLUB (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
2>1 | Brodská Laura | - | Marušáková Kristýna | 6:1, 7:5 |
získané body: 33 b. |
22.03.2024, A3TC BORS CLUB (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |