Český tenisový svaz

Slavíková Tereza

Datum narození:
31.10.2011
Platnost reg. do:
27.10.2023
Klub:
TENIS VLAŠIM,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TENIS VLAŠIM,z.s.
107 (15)
394 (4)
 
 
2022-L
TENIS VLAŠIM,z.s.
99 (15)
389 (4)
633 (3)
 
2023-L
TENIS VLAŠIM,z.s.
33 (30)
220 (9)
772 (3)
 
2023-Z
TENIS VLAŠIM,z.s.
53 (30)
315 (6)
551 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06 - II. třída D
29.04.2023 NT 01.05., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
2.
06 - II. třída D
13.05.2023 NT 21.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - Tsport Votice o.s.
1
1.
10 - III. třída D
27.05.2023 NT 04.06., TENIS VLAŠIM,z.s. B - TJ Kavalier Sázava
1
2.
10 - III. třída D
06.05.2023 NT 14.05., LTC Kolín C - TENIS VLAŠIM,z.s. B
1
3.
10 - III. třída D
13.05.2023 NT 21.05., Slavoj Žiželice B - TENIS VLAŠIM,z.s. B
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06 - II. třída D
29.04.2023 NT 01.05., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
2.
06 - II. třída D
13.05.2023 NT 21.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - Tsport Votice o.s.
0
1.
10 - III. třída D
27.05.2023 NT 04.06., TENIS VLAŠIM,z.s. B - TJ Kavalier Sázava
1
2.
10 - III. třída D
06.05.2023 NT 14.05., LTC Kolín C - TENIS VLAŠIM,z.s. B
1
3.
10 - III. třída D
13.05.2023 NT 21.05., Slavoj Žiželice B - TENIS VLAŠIM,z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
28.05.2023 NT 03.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - Sport club Na Zámečku
3
2.
24 - II. třída B
07.05.2023 NT 13.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
28.05.2023 NT 03.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - Sport club Na Zámečku
3
2.
24 - II. třída B
07.05.2023 NT 13.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38 - III. třída C
29.04.2023 NT 01.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Hořovice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38 - III. třída C
29.04.2023 NT 01.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Hořovice
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
30.04.2023 NT 08.05., Sportclub Řevnice - Pliskova Tennis Academy-Říčany
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
14.05.2023 NT 27.05., Slavoj Žiželice - Pliskova Tennis Academy-Říčany
12
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
30.04.2023 NT 08.05., Sportclub Řevnice - Pliskova Tennis Academy-Říčany
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
14.05.2023 NT 27.05., Slavoj Žiželice - Pliskova Tennis Academy-Říčany
8
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20