Český tenisový svaz

Ševčíková Adéla

Datum narození:
11.11.2011
Platnost reg. do:
27.03.2025
Klub:
Pašťa tenis, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
T.J. Sokol Šumperk
644 (4)
 
 
 
2023-L
T.J. Sokol Šumperk
333 (9)
 
 
 
2024-Z
T.J. Sokol Šumperk
157 (1)
406 (4)
 
 
2024-L
Pašťa tenis, z.s.
171 (1)
252 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TJ Sokol Šumperk
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
08.05.2024, TJ Sokol Šumperk - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TJ Sokol Šumperk
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
08.05.2024, TJ Sokol Šumperk - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2024, TK Hlučín - TK Gymnázium Uničov
1
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2024, TK Gymnázium Uničov - TK Opava/Minerva A
4
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2024, TK Milo Olomouc A - TK Gymnázium Uničov
1
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2024, TK Gymnázium Uničov - TK Havířov, z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2024, TK Hlučín - TK Gymnázium Uničov
3
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2024, TK Gymnázium Uničov - TK Opava/Minerva A
0
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2024, TK Milo Olomouc A - TK Gymnázium Uničov
0
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2024, TK Gymnázium Uničov - TK Havířov, z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11