Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
24.-24.06.
Pořadatel:
TK Zlín (200)
Místo konání:
Sportovní areál Vršava
Kódové číslo:
916547
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
Ne do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Macharáček Jan
Severní Vršava 4445
761 05 Zlín
Tel. (1):
602 404 680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz
Internet:
www.jihomoravsky.cztenis.cz/

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do III. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2018 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Prezentace chlapci v neděli 24.6. do 8:30 Prezentace dívky v neděli 24.6. do 9:30 Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Ostravský Jiří 19.08.2010 TK Zlín volná karta
17.03.2018 11:17:33
2.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
17.03.2018 15:21:48
3.
Kolář Patrik 27.02.2009 TK Zlín volná karta
17.03.2018 20:43:56
4.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín volná karta
17.03.2018 22:23:48
5.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. volná karta
18.03.2018 17:56:38
6.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
20.03.2018 13:02:17
7.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 - volná karta
21.03.2018 12:29:33
8.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo volná karta
23.03.2018 17:05:11
9.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín volná karta
24.03.2018 14:02:05
10.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
25.03.2018 19:12:04
11.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
25.03.2018 22:11:23
12.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov volná karta
26.03.2018 12:59:46
13.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 - volná karta
26.03.2018 21:23:19
14.
Čech Daniel 21.06.2009 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
30.03.2018 11:12:34
15.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
01.04.2018 15:31:56
16.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. volná karta
03.04.2018 09:35:49
17.
Plačková Eliška 17.08.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
03.04.2018 17:13:56
18.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TJ Sokol Vizovice volná karta
04.04.2018 09:02:04
19.
Mendelová Amálie 24.03.2009 - volná karta
04.04.2018 15:34:20
20.
Varinský Tibor 10.04.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
05.04.2018 17:45:44
21.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s. volná karta
06.04.2018 09:23:13
22.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. volná karta
07.04.2018 14:51:40
23.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
17.04.2018 21:11:32
24.
Brtník Josef 25.12.2009 TK Drnovice volná karta
17.04.2018 22:14:00
25.
Brtník Jan 25.12.2009 TK Drnovice volná karta
17.04.2018 22:21:29
26.
Fišerová Alice 20.01.2009 TC Holešov, o.s. volná karta
19.04.2018 20:23:38
27.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc volná karta
21.04.2018 21:38:02
28.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno volná karta
23.04.2018 11:04:06
29.
Lošák Petr 23.09.2009 - volná karta
29.04.2018 22:42:15
30.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice volná karta
06.05.2018 19:52:49
31.
Hanák Ondřej 03.04.2009 TK Na Dolině o.s. volná karta
09.05.2018 14:41:54
32.
Laššan Radek 10.08.2009 - volná karta
10.05.2018 22:23:08
33.
Kovářová Eliška 06.06.2010 TJ Sokol Vizovice volná karta
15.05.2018 08:07:46
34.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava volná karta
23.05.2018 12:55:35
35.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
26.05.2018 18:46:43
36.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK Milo Olomouc volná karta
27.05.2018 19:12:57
37.
Satrapa Martin 25.08.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
30.05.2018 09:42:00
38.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
30.05.2018 23:25:19
39.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno volná karta
31.05.2018 13:29:20
40.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc volná karta
01.06.2018 09:29:53
41.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
04.06.2018 15:09:52
42.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov volná karta
05.06.2018 07:53:20
43.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. volná karta
05.06.2018 17:16:04
44.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
06.06.2018 10:59:19
45.
Oharek František 24.04.2010 Jiskra Otrokovice volná karta
06.06.2018 18:39:21
46.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov volná karta
06.06.2018 23:02:53
47.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo volná karta
10.06.2018 14:33:37
48.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod volná karta
10.06.2018 21:13:13
49.
Pumprlová Magdaléna 08.10.2009 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
11.06.2018 09:41:59
50.
Borowik Julia 31.01.2009 TK Havířov volná karta
11.06.2018 09:53:00
51.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč volná karta
12.06.2018 05:58:46
52.
Klieštencová Klára 16.01.2009 - volná karta
12.06.2018 06:55:34
53.
Výmola Michal 24.09.2010 TK Zlín volná karta
12.06.2018 06:56:03
54.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov volná karta
12.06.2018 16:16:18
55.
Kotek Dan 03.06.2009 - volná karta
12.06.2018 21:14:20
56.
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk volná karta
13.06.2018 20:41:54
57.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s. volná karta
16.06.2018 17:05:23
58.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
18.06.2018 22:56:31
59.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
18.06.2018 22:57:46
60.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 - volná karta
19.06.2018 10:04:47
61.
Balážová Ella 03.02.2010 - volná karta
20.06.2018 06:44:32
62.
Bohatý Michal 13.05.2009 TC Bajda Kroměříž volná karta
20.06.2018 06:44:50
63.
Vrba Jan 20.03.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
20.06.2018 19:41:15
64.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
20.06.2018 20:29:18

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kroupa Michael 29.10.2010 Jiskra Otrokovice  
22.06.2018 07:36:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
12.05.2018 16:39:41
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
01.06.2018 08:21:24
3.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá odhlášeno hráčem
02.06.2018 17:45:36
4.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín odhlášeno hráčem
04.06.2018 13:49:19
5.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
08.06.2018 08:52:35
6.
Barháčová Sofia 20.07.2009 LTC Hodonín odhlášeno hráčem
08.06.2018 19:17:08
7.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s. odhlášeno hráčem
17.06.2018 12:24:02
8.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
18.06.2018 09:47:51
9.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
18.06.2018 09:48:50
10.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
19.06.2018 17:13:20
11.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno odhlášeno hráčem
19.06.2018 20:18:40
12.
Cimmermannová Natália 13.07.2009 TC Brno. odhlášeno hráčem
20.06.2018 14:36:21
13.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. odhlášeno hráčem
20.06.2018 18:35:34
14.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín odhlášeno pořadatelem
22.06.2018 07:36:11