Český tenisový svaz
Název:
TJ Kraví Hora open I.
Datum:
28.-29.04.
Pořadatel:
TJ Kraví Hora Brno (200)
Místo konání:
Areál VUT,Rybkova 23,Brno
Kódové číslo:
916508
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
neuvedeno
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:30 hod.
Kontaktní osoba:
Dostál Marek
Bellova 24
623 00 BRNO
Tel. (1):
604245748
E-mail:
dostalmarek@centrum.cz
Internet:
www.kravi-hora.cz

Poznámka pořadatele:

Prosím POZOR!!!
Kluci a holky budou hrát zvlášť v sobotu 28.4.2018

PREZENTACE Chlapci - SOBOTA do 8:30 HOD

PREZENTACE Dívky - SOBOTA do 13:00 HOD

Těšíme se na Vás
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno volná karta
15.03.2018 11:25:39
2.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno volná karta
19.03.2018 11:39:41
3.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s. volná karta
19.03.2018 13:09:05
4.
Světlík Tobiáš 20.08.2009 TK Moravský Krumlov z.s. volná karta
19.03.2018 13:24:28
5.
Němec Adam 28.07.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
20.03.2018 12:59:38
6.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. volná karta
20.03.2018 18:21:14
7.
Urbánoš Filip 12.08.2009 Start České Budějovice volná karta
20.03.2018 21:13:54
8.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno volná karta
21.03.2018 00:30:27
9.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava volná karta
21.03.2018 12:23:33
10.
Hegr Tomáš 04.02.2009 ŽLTC Brno volná karta
23.03.2018 09:27:12
11.
Varinský Tibor 10.04.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
23.03.2018 13:44:10
12.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice volná karta
23.03.2018 20:48:40
13.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko volná karta
24.03.2018 08:19:48
14.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč volná karta
26.03.2018 04:47:00
15.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno volná karta
26.03.2018 10:09:56
16.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno volná karta
05.04.2018 10:12:42
17.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 BLTC Brno volná karta
13.04.2018 09:04:59
18.
Say Arslan 27.11.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
17.04.2018 19:04:19
19.
Brtník Jan 25.12.2009 TK Drnovice volná karta
17.04.2018 21:56:43
20.
Brtník Josef 25.12.2009 TK Drnovice volná karta
17.04.2018 21:58:00
21.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
19.04.2018 08:47:03
22.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice volná karta
19.04.2018 21:42:20
23.
Staněk Dominik 01.07.2010 BLTC Brno volná karta
19.04.2018 21:55:31
24.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov volná karta
22.04.2018 20:57:56
25.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
23.04.2018 19:53:56
26.
Lačňák Tobiáš 17.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
24.04.2018 17:42:14
27.
Rymeš Matěj 22.01.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
24.04.2018 17:42:25
28.
Zmrzlý Tomáš 10.03.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
25.04.2018 07:46:14
29.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín volná karta
27.04.2018 07:51:26
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč Přijata do turnaje
15.03.2018 18:42:11
2.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s. Přijata do turnaje
16.03.2018 20:45:25
3.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. Přijata do turnaje
16.03.2018 20:57:35
4.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín Přijata do turnaje
17.03.2018 22:17:56
5.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje
18.03.2018 11:53:29
6.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno Přijata do turnaje
19.03.2018 09:32:23
7.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje
19.03.2018 12:04:32
8.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno Přijata do turnaje
20.03.2018 13:30:33
9.
Stříteská Sára 24.01.2010 TK Zlín Přijata do turnaje
21.03.2018 13:35:18
10.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. Přijata do turnaje
21.03.2018 18:19:07
11.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. Přijata do turnaje
22.03.2018 19:36:36
12.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo Přijata do turnaje
23.03.2018 16:58:16
13.
Barháčová Sofia 20.07.2009 LTC Hodonín Přijata do turnaje
24.03.2018 08:38:12
14.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno Přijata do turnaje
25.03.2018 18:17:19
15.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje
25.03.2018 22:10:06
16.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov Přijata do turnaje
26.03.2018 07:31:53
17.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov Přijata do turnaje
28.03.2018 15:23:36
18.
Grecová Tereza 14.07.2009 TK TILIA Brno Přijata do turnaje
29.03.2018 12:25:40
19.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. Přijata do turnaje
01.04.2018 15:09:41
20.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. Přijata do turnaje
02.04.2018 22:24:24
21.
Cimmermannová Natália 13.07.2009 TC Brno. Přijata do turnaje
03.04.2018 13:48:09
22.
Plačková Eliška 17.08.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. Přijata do turnaje
03.04.2018 17:10:17
23.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK Vyškov Přijata do turnaje
05.04.2018 16:26:23
24.
Sybicka Oliwia 28.07.2009 - Přijata do turnaje
05.04.2018 22:06:34
25.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. Přijata do turnaje
08.04.2018 11:35:06
26.
Honzíková Natálie 12.09.2009 TJ Kraví Hora Brno Přijata do turnaje
08.04.2018 23:23:38
27.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo Přijata do turnaje
11.04.2018 20:45:44
28.
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk Přijata do turnaje
15.04.2018 23:23:31
29.
Balážová Ella 03.02.2010 - Přijata do turnaje
19.04.2018 13:40:45
30.
Kolářová Daniela 28.01.2009 TO Sokol Nehvizdy Přijata do turnaje
22.04.2018 14:15:21
31.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava Přijata do turnaje
24.04.2018 18:35:02
32.
Strejčková Sára 25.01.2009 TJ Kraví Hora Brno Přijata do turnaje
25.04.2018 11:48:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Matějek Václav 18.09.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
21.04.2018 06:49:10
2.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. odhlášeno hráčem
22.04.2018 14:35:05
3.
Šupová Kali 31.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. odhlášeno hráčem
22.04.2018 21:56:55
4.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno odhlášeno hráčem
24.04.2018 20:17:00
5.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
24.04.2018 20:34:28
6.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno pořadatelem
26.04.2018 09:23:52
7.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s. odhlášeno pořadatelem
27.04.2018 16:19:30