Slaměníková Marie | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Svítilová Adéla | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Krejčová Tereza | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Soukupová Lucie | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Rakoušová Kateřina | 6:1, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Petrásová Valentýna | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Janíčkovičová Nikol | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kovačková Alena | | | | 7:6 (2), 2:6, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Chrisstoffels Floortje | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Michálková Adriena | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pancová Julie | | | 6:4, 7:5 | | |
| | | | | |
Holubová Aneta | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Žingorová Adéla | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Valentová Karolina | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Forejtková Eliška | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | |
Valdmannová Vendula | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jiráková Julie | | 2:6, 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Shejbalová Tereza | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Zourková Lucie | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Dobiášová Vanessa | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Suchá Amy | | | | | |
| | | | | |
Huťková Valerie | | | | 6:4, 7:5 | |
| | | | | |
Lebrušková Anna | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bratršovská Barbora | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Badová Dominika | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Prici Terezie | | | 6:4, 1:6, 7:6 (5) | | |
| | | | | |
Divilová Sára | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Linhartová Nela | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kouřil Milan (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Zápas o 3. místo dvouhry dívek Slaměníková - Huťková: výhra Slaměníková 6/7(2) 6/2 6/3 ČTVRTEK : Ranní rozehry : 8.20 - 8.55 Olomoucký, Praha, Zlínský, Středočeský, Plzeňský --- rozehry brány dle účastníků finále a zápasů o 3. místo // pro ostatní kraje připraven dvorec 7 + 6 v čase 9.00 - 11.00 // 9.00 FINÁLE dvouher chlapci + dívky a ZÁPASY o 3. místo dvouhry chlapci dívky // NP 11.00 FINÁLE čtyřher chlapci + dívky a ZÁPASY o 3. místo čtyřher chlapci dívky///Hráč Sedlář omluven trenérem při ranní schůzce trenérů - bez náhradníka// Jakékoli dotazy trenérů a výprav mladších žáků - Tomáš Trsek 776 763663/// |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Slaměníková Marie | 15 | 60 | Linhartová Nela | 17 | 60 | Suchá Amy | 21 | 45 | Kovačková Alena | 22 | 45 | Valentová Karolina | 23 | 45 | Huťková Valerie | 24 | 45 | Forejtková Eliška | 27 | 45 | Janíčkovičová Nikol | 44 | 35 |
Kategorie : 13 | Součet BH: 380 |
Kódové číslo akce: 812400 |
|
|