Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tecnifibre cup
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  30.11-02.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Eliášová Veronika
 
 
 
Jahnová Aneta
6:1, 6:0
 
Pulcerová Klaudie
6:1, 7:6 (5)
 
Nantlová Ella
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 7:5
 
Cieslarová Barbara
 
Peroutková Eliška
6:2, 6:0
 
 
 
 
5:2, scr.
 
Přikrylová Kristýna
 
Švidrnochová Sára
6:0, 6:2
 
Holmanová Karolína
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Myslivcová Lucie
 
Řeřuchová Ines
2:6, 6:2, 1:0 (3)
 
 
 
Nováková Viktória
6:4, 6:4
 
van Neck Marleen
6:1, 6:0
 
Gabzdylová Natálíe
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Roiková Natalie
 
Suchomelová Amálie
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Plačková Eliška
 
Tomanová Hana
6:2, 6:1
 
Šmídová Karolína
6:2, 6:0
 
 
6:4, 4:6, 1:0 (9)
 
Vrajíková Rozálie
 
Sněhotová Karolína
6:3, 6:2
 
 
 
Michalcová  Liliana
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Kohoutková Samantha
6:1, 5:2, scr.
 
Kurková Sofie
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Dihlová Nela
 
Dufková Viktorie
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Ďurajková Vanessa
 
Levinsky Gloria
6:1, 6:2
 
Struminská Julie
6:1, 6:0
 
 
6:3, 2:6, 1:0 (8)
 
Martináková Adéla
 
Polčáková Valerie
6:1, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
Šimečková Lucie
7:5, 7:6 (0)
 
Havelková Natálie
6:2, 6:2
 
Ivanová Stella
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Drozdová Ella
 
Polochová Eliška
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Balážová Ella
 
Skácelová Natálie Jana
6:0, 6:0
 
Výtisková Alice
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Hartingerová Sára
 
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 2.12.2019: v 8.30 semifinále dvouher, následuje finále dvouhry, semifinále a finále čtyřhry (rozhodčí tel. číslo 605366145)
Počet účastníků40
NasazeníBH
Eliášová Veronika 8520
Hartingerová Sára 11720
Řeřuchová Ines 12015
Martináková Adéla 16815
Polčáková Valerie 18112
Vrajíková Rozálie 22612
Sněhotová Karolína 23212
Myslivcová Lucie 24312
Kategorie : 6Součet BH: 118
Kódové číslo akce: 802000

Eliášová Veronika - Martináková Adéla
 
 
 
Dihlová Nela - Gabzdylová Natálíe
6:1, 6:0
 
Roiková Natalie - Cieslarová Barbara
6:3, 6:2
 
Levinsky Gloria - Hartingerová Sára
3:6, 6:4, 1:0 (12)
 
Šimečková Lucie - Polochová Eliška
6:2, 6:1
 
Kohoutková Samantha - Havelková Natálie
6:4, 6:1
 
Přikrylová Kristýna - Jahnová Aneta
6:4, 6:3
 
Pulcerová Klaudie - Polčáková Valerie
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Suchomelová Amálie - Drozdová Ella
7:5, 0:6, 1:0 (7)
 
 
6:2, 6:3
 
Sněhotová Karolína - Vrajíková Rozálie
 
Ivanová Stella - Balážová Ella
6:7 (4), 6:4, 1:0 (3)
 
Šmídová Karolína - Nováková Viktória
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Řeřuchová Ines - Myslivcová Lucie
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Eliášová Veronika 8520
Hartingerová Sára 11720
Řeřuchová Ines 12015
Martináková Adéla 16815
Polčáková Valerie 18112
Vrajíková Rozálie 22612
Sněhotová Karolína 23212
Myslivcová Lucie 24312
Kategorie : 6Součet BH: 118
Kódové číslo akce: 804000

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Smékalová Barbora14.01.2010TK Milo Olomouc
Sloviková Sofie30.01.2009TK Havířov