Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR
Pořadatel:  ČTS
Datum:  08.-13.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Čížek Gabriel
 
 
 
Hoštička Adam
6:0, 6:0
 
Kollár Petr
6:2, 6:4
 
Horák Vítek
6:3, 6:4
 
Baum Štěpán
6:2, 6:2
 
 
6:2, 7:5
 
Vaculík Lukáš
 
Kolijev Alexandr
6:2, 6:4
 
 
 
Kubín Matěj
4:6, 6:2, 6:3
 
Truhlář Josef
6:1, 6:3
 
Karger Daniel
scr.
 
Majšajdr Jaroslav
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:3
 
Svrčina Dalibor
 
Kubík Kristián
7:6 (0), 6:1
 
 
 
Zapletal Josef
6:1, 6:0
 
Křesina Adam
6:3, 6:0
 
Santaguida Thomas Jack
6:0, 6:0
 
Fiedler Jiří
6:3, 6:1
 
 
7:6 (3), 6:2
 
Pučálka Jan
 
Jurajda Adam
7:5, 7:6 (0)
 
 
 
Kračman Michal
6:0, 6:3
 
Hošna Tadeáš
6:2, 6:4
 
Kroužek Jiří
6:3, 6:2
 
Hudetz Filip
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:4
 
Veigert Vojtěch
 
Vítek Kryštof
4:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Tejkal Marek
7:6 (3), 6:3
 
Kratochvíl Filip
6:2, 6:3
 
Jadlovský Jan
6:2, 6:4
 
Forrest Jamie Josef
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Příhoda Jan
 
Burian Vojtěch
1:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Kopecký Štěpán
6:4, 6:1
 
Matějka Daniel
7:5, 6:3
 
Říha Matyáš
6:2, 6:2
 
Flídr Jan
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Krumich Martin
 
Šmédek Jaroslav
7:5, 1:6, 6:3
 
 
 
Mališ Šimon
6:2, 6:2
 
Černý Jakub
7:6 (3), 6:4
 
Schneider Václav
6:3, 4:6, 6:0
 
Lukáš Břetislav
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Musil Mathias
 
Pozdenkov Petr
6:2, 7:5
 
 
 
Král David
6:1, 6:4
 
Siniakov Daniel
6:1, 6:0
 
Horák Ondřej
6:1, 6:1
 
Kratochvíl Ondřej
6:2, 6:2
 
 
6:4, 3:6, 6:4
 
Kljujev Leon
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka
Poznámka pořadatele: Hráč Kubín skrečoval zápas pro nevolnost.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Čížek Gabriel 960
Kljujev Leon 1160
Kubík Kristián 1560
Krumich Martin 1960
Šmédek Jaroslav 2260
Svrčina Dalibor 2860
Veigert Vojtěch 3445
Vítek Kryštof 3645
Kategorie : 15Součet BH: 450
Kódové číslo akce: 712700

Čížek Gabriel - Kubík Kristián
 
 
 
Hošna Tadeáš - Říha Matyáš
6:2, 6:1
 
Musil Mathias - Truhlář Josef
6:3, 6:3
 
Kollár Petr - Kroužek Jiří
6:1, 6:4
 
Karger Daniel - Hoštička Adam
6:4, 4:6, 1:0 (9)
 
 
6:1, 6:1
 
Burian Vojtěch - Horák Ondřej
 
Svrčina Dalibor - Jurajda Adam
6:3, 7:5
 
 
 
Forrest Jamie Josef - Bartes Petr
6:3, 6:1
 
Baum Štěpán - Veigert Vojtěch
6:2, 6:4
 
Černý Jakub - Fiedler Jiří
6:2, 6:3
 
Jadlovský Jan - Flídr Jan
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Příhoda Jan - Kratochvíl Filip
 
Vaculík Lukáš - Pozdenkov Petr
6:2, 6:4
 
 
 
Hudetz Filip - Lukáš Břetislav
1:6, 6:1, 1:0 (7)
 
Král David - Majšajdr Jaroslav
3:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Zapletal Josef - Tejkal Marek
2:6, 6:1, 1:0 (4)
 
Kubín Matěj - Santaguida Thomas Jack
5:7, 6:4, 1:0 (6)
 
 
6:3, 6:3
 
Kljujev Leon - Kolijev Alexandr
 
Pučálka Jan - Kopecký Štěpán
6:3, 6:3
 
 
 
Křesina Adam - Kratochvíl Ondřej
6:4, 6:3
 
Mališ Šimon - Trůka Matyáš
7:5, 6:2
 
Matějka Daniel - Schneider Václav
3:6, 7:6 (4), 1:0 (6)
 
Kračman Michal - Siniakov Daniel
6:2, 4:6, 1:0 (8)
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (3)
 
Vítek Kryštof - Šmédek Jaroslav
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka
Počet dvojic24
NasazeníBH
Čížek Gabriel 960
Kljujev Leon 1160
Kubík Kristián 1560
Šmédek Jaroslav 2260
Svrčina Dalibor 2860
Veigert Vojtěch 3445
Trůka Matyáš 3545
Vítek Kryštof 3645
Kategorie : 15Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bartes Petr28.01.2003Severočeská tenisová o.s.