Český tenisový svaz

Kratochvíl Filip

Datum narození:
27.02.2002
Platnost reg. do:
02.12.2018
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Slavoj Český Brod
123 (20)
904 (3)
 
 
2014
TK Neridé
55 (35)
497 (6)
 
 
2015
TK Neridé
16 (1)
99 (20)
 
 
2016
TK Neridé
 
51 (30)
640 (4)
 
2017
TK Neridé
 
20 (1)
321 (9)
 
2018
Slavoj Český Brod
 
 
168 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
1
2.
03- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
0
3.
03- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk C
12
4.
03- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
0
5.
03- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Mnichovo Hradiště - Slavoj Český Brod B
0
6.
03- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - Slavoj Český Brod B
1
7.
03- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka B
1
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
1
2.
03- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
1
3.
03- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk C
0
4.
03- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
8
5.
03- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Mnichovo Hradiště - Slavoj Český Brod B
0
6.
03- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - Slavoj Český Brod B
1
7.
03- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka B
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, 1. Vestecká sportovní - Slavoj Český Brod
4
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Český Brod - TK Radošovice
6
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
6
1.
23 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Český Brod B - TJ TK Neratovice
0
2.
23 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk o.s.
15
3.
23 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod B
6
 Družstva celkem (2hra)
37
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
59
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, 1. Vestecká sportovní - Slavoj Český Brod
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Český Brod - TK Radošovice
5
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
5
1.
23 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Český Brod B - TJ TK Neratovice
6
2.
23 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk o.s.
0
3.
23 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod B
6
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
59
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55