Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Slavia Plzeň
Datum:  18.-21.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Psota Jan
 
 
 
Přáda Jaroslav
6:1, 6:1
 
Krejčík David
6:0, 6:1
 
Štěpánek Adam
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Gaborík Luboš
 
Svoboda Patrik
6:2, 6:1
 
 
 
Svoboda Josef
6:4, 7:6
 
Techlovský Tomáš
6:0, 6:4
 
Braun Denis
6:3, 6:1
 
Hora Vilém
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Holub Jakub
 
 
6:1, 6:0
 
Svoboda Josef
 
Pecka Miroslav
6:1, 6:2
 
Perůtka Matyáš
2:0, scr.
 
Kouba Vojtěch
7:5, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Vilt Václav
 
Vágner Dominik
3:6, 7:5, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Gebala Marek
 
Kotrba Adam
6:0, 6:0
 
Štěpánek Kryštof
6:2, 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Fejka Matěj
 
Köhler Matěj
6:3, 6:0
 
 
 
Šmejcký Marek
6:1, 6:1
 
Krisman Vojtěch
6:3, 6:4
 
Kovařík Dominik
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:3, 3:6, 1:0
 
Eversfield Tomáš
 
Korolenko Kirill
4:6, 6:3, 6:3
 
 
 
 
7:6, 6:1
 
Šimek Kristián
 
Moravec Nicolas
6:0, 6:2
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Fojtů Lukas
 
Majera Denis
6:2, 6:2
 
 
 
Svoboda David
6:4, 6:2
 
Maršík Matyáš
6:2, 6:3
 
Silovský Adam
6:3, 6:2
 
Šmíd Martin
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Střílka Sven
 
Fencl Tomáš
6:2, 0:6, 6:4
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Michel Maxim
 
Jourdren Philippe
6:1, 6:2
 
Škopek David
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:4
 
Krejčí Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program pátek: finále dvouhry 9.30, následuje finále čtyřhry.
Počet účastníků42
NasazeníBH
Psota Jan 2760
Krejčí Tomáš 4535
Svoboda Josef 5235
Fojtů Lukas 5435
Fejka Matěj 6930
Majera Denis 7030
Holub Jakub 7930
Köhler Matěj 8430
Kategorie : 11Součet BH: 285
Kódové číslo akce: 712178

Fejka Matěj - Psota Jan
 
 
 
Šmíd Martin - Sirotek Oskar
6:1, 6:2
 
Moravec Nicolas - Perůtka Matyáš
6:3, 6:1
 
Krisman Vojtěch - Svoboda David
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Holub Jakub - Svoboda Patrik
 
Svoboda Josef - Vágner Dominik
scr.
 
 
 
Přáda Jaroslav - Gebala Marek
6:2, 6:2
 
Majera Denis - Šimek Kristián
6:4, 7:5
 
Svoboda Josef - Rieser Sedrik Aurelius
7:6, 7:6
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Köhler Matěj - Fencl Tomáš
 
Střílka Sven - Korolenko Kirill
6:7, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Maršík Matyáš - Krejčík David
 
Michel Maxim - Kovařík Dominik
6:1, 6:0
 
Škopek David - Kotrba Adam
6:4, 3:6, 1:0
 
 
6:2, 6:4
 
Šmejcký Marek - Šmejcký Jakub
 
Eversfield Tomáš - Gaborík Luboš
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Techlovský Tomáš - Jourdren Philippe
 
Kouba Vojtěch - Silovský Adam
6:0, 6:3
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Krejčí Tomáš - Fojtů Lukas
 
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Šmejcký Jakub 2460
Psota Jan 2760
Krejčí Tomáš 4535
Svoboda Josef 5235
Fojtů Lukas 5435
Fejka Matěj 6930
Majera Denis 7030
Holub Jakub 7930
Kategorie : 12Součet BH: 315
Kódové číslo akce: 714178

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šimek Kristián20.08.2010TK Olymp Praha
Korolenko Kirill20.06.2008TC VŠ Praha
Vágner Dominik25.08.2009TC Dvůr Králové, z.s.
Šmejcký Jakub09.02.2008I.ČLTK Praha
Sirotek Oskar22.11.2008TJ Spoje Praha