Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  I. ČLTK Praha Cup
Pořadatel:  I.ČLTK Praha
Datum:  16.-19.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Šafrata Jan
 
 
 
Žoldák Patrik
6:1, 6:3
 
Volf Matěj
6:3, 6:1
 
Macnar Alex
6:2, 6:0
 
Sanders Oliver
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Horáček Josef
 
Chodura Sebastian
6:3, 1:6, 7:5
 
 
 
Prokopius Oliver
0:6, 6:3, 7:5
 
Hanzl Jan
7:6 (8), 6:2
 
Petrofský David
6:1, 6:0
 
Hanák Ondřej
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Sklenička Štěpán
 
Švojgr Kryštof
6:0, 2:6, 6:2
 
 
 
Sysel Lukáš
6:1, 6:1
 
Kozlovský Matyáš
7:6 (3), 6:2
 
Perníček Lukáš
6:0, 6:3
 
Havlík Josef
6:2, 6:4
 
 
6:2, 6:4
 
Leipner Petr
 
Břicháček Bedřich
6:0, 6:0
 
 
 
ABRAHÁM NICOLAS
6:1, 6:3
 
Hänel Tom
6:2, 6:4
 
Šafrata David
6:3, 6:3
 
Fröhlich Max
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Fiala Martin
 
Jurák Jaroslav
6:1, 1:6, 6:1
 
 
 
Brettl Filip
6:1, 6:0
 
Strnad Štěpán
6:1, 6:0
 
Dvořák Filip
6:1, 6:0
 
Šmejcký Jakub
7:6 (4), 5:7, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Holub Lukáš J.
 
Bien Daniel
4:6, 6:4, 6:0
 
 
 
Klofáč Tobiáš
6:3, 6:1
 
Duda Adam
6:3, 6:1
 
Kubec Filip
7:6 (6), 7:6 (2)
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Čepl Filip
 
Němec Vojtěch
6:2, 6:1
 
 
 
Kalle Nicholas
6:2, 6:1
 
Krejčí Matyáš
6:0, 6:3
 
Burián Marek
6:3, 6:3
 
Janeček Ondřej
6:1, 6:1
 
 
4:6, 6:2, 6:2
 
Pokorný Jiří
 
Soukup Adam
6:2, 6:2
 
 
 
Rosický Jan
6:3, 6:4
 
Fröhlich Jan
7:5, 6:0
 
Duričič Filip
6:3, 7:6 (4)
 
Kločurek Daniel
scr.
 
 
6:3, 6:1
 
Kučera Jonáš
 
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil, Jakub Šiman
Poznámka pořadatele: Úterý 19. 12. 17 9,30 Švojgr vs. Kučera, finále dvouhry, po té po odpočinku, finále čtyřhry Švojgr, Kučera vs. Šaafrata, Valeš ne před 11,30 hod Hráč Kločurek ráno oznámil, že se na turnaj nedostaví.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Šafrata Jan 3845
Kučera Jonáš 3845
Švojgr Kryštof 4245
Čepl Filip 4835
Fiala Martin 4935
Němec Vojtěch 5035
Sklenička Štěpán 5135
Jurák Jaroslav 5335
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 702040

Šafrata Jan - Valeš Vojtěch
 
 
 
Krejčí Matyáš - Šafrata David
6:1, 6:2
 
Burián Marek - Volf Matěj
2:6, 6:4, 1:0 (12)
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:3, 2:6, 1:0 (3)
 
 
 
 
6:0, 2:6, 1:0 (14)
 
Bien Daniel - Sklenička Štěpán
 
Holub Lukáš J. - Chodura Sebastian
6:3, 6:2
 
 
 
Janeček Ondřej - Klofáč Tobiáš
3:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Kozlovský Matyáš - Sanders Oliver
6:3, 6:3
 
Macnar Alex - Šmejcký Jakub
6:4, 6:2
 
Brettl Filip - Duda Adam
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Břicháček Bedřich - Pokorný Jiří
 
Fiala Martin - Soukup Adam
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Dvořák Filip - Kubec Filip
 
Hänel Tom - Rosický Jan
6:1, 6:4
 
Perníček Lukáš - Prokopius Oliver
6:2, 7:6 (5)
 
 
scr.
 
Čepl Filip - Jurák Jaroslav
 
Havlík Josef - Němec Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Olšanský Viktor - Žoldák Patrik
 
Beránek Ondřej - Hanák Ondřej
6:2, 6:0
 
Hanzl Jan - Sysel Lukáš
2:6, 7:5, 1:0 (2)
 
 
6:2, 6:2
 
Kučera Jonáš - Švojgr Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil, Jakub Šiman
Poznámka pořadatele: Perníček PRokopius skrečovali čtyřhru z důvodů odjezdu jednoho z hráčů a zdržení programu soutěže ve dvouhře.
Počet dvojic21
NasazeníBH
Valeš Vojtěch 1560
Šafrata Jan 3845
Kučera Jonáš 3845
Švojgr Kryštof 4245
Čepl Filip 4835
Fiala Martin 4935
Němec Vojtěch 5035
Sklenička Štěpán 5135
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 704040

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Valeš Vojtěch03.01.2006LTC Modřany 2005