Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Pohár starosty T.J.Sokol Šumperk
Pořadatel:  T.J. Sokol Šumperk
Datum:  31.07-04.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Židelová Viktorie
 
 
 
Janošková Amálie
6:4, 6:0
 
Stryková Justyna Anna
4:6, 6:4, 6:4
 
Melicharová Kateřina
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Kotzmannová Emma
 
Trunečková Ema
7:5, 6:1
 
 
 
Vrajíková Rozálie
5:7, 6:3, 6:1
 
Hrdinová Sofie
6:1, 6:0
 
Minarovičová Nina
6:4, 6:1
 
Hartingerová Sára
6:4, 3:6, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Valentová Karolina
 
Pancová Julie
6:2, 6:0
 
 
 
Skurzoková Patricie
6:0, 6:0
 
Gažíková Elizabeth
6:0, 6:3
 
Šrotová Linda
6:4, 6:2
 
Felux Charlotte
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Prici Terezie
 
Kudělková Victoria
6:1, 4:6, 6:1
 
 
 
Veselá Barbora
6:0, 6:1
 
Špitová Monika
6:0, 6:0
 
Smékalová Barbora
6:2, 6:0
 
Navratik Pearl Angela
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Oktiabreva Alisa
 
Ticháčková Eliška
6:1, 6:1
 
 
 
Špitová Michaela
6:0, 6:1
 
Dopplerová Barbora
6:3, 6:3
 
Dostálová Christina
6:3, 6:1
 
Růžičková Tereza
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Sikorová Sára
 
Holubová Aneta
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Marušáková Agáta
 
Paštiková Julie
6:3, 6:1
 
Hostáková Julie
1:6, 6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Horáčková Viktorie
 
Huťková Valerie
3:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Kotovska Yelizavieta
3:0, scr.
 
Rysová Amálie
6:3, 6:2
 
Vallová Valentina
6:1, 6:3
 
Ondrášková Karolína
6:4, 7:5
 
 
6:4, 7:6
 
Jurdová Beata
 
Chytilová Agatha
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Žáčková Nikol
 
Hůlková Amálie
6:1, 6:1
 
Peterková Adina
6:0, 6:1
 
 
scr.
 
Kopřivová Nikola
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Hobler platnost licence 09/2020
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků45
NasazeníBH
Židelová Viktorie 4825
Kopřivová Nikola 5025
Horáčková Viktorie 5425
Pancová Julie 6025
Ticháčková Eliška 6225
Huťková Valerie 6420
Valentová Karolina 7520
Oktiabreva Alisa 8520
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 612091

Ticháčková Eliška - Huťková Valerie
 
 
 
Hrdinová Sofie - Hostáková Julie
7:5, 7:6
 
Peterková Adina - Žáčková Nikol
6:1, 7:5
 
Felux Charlotte - Navratik Pearl Angela
7:6, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Chytilová Agatha - Paštiková Julie
 
Holubová Aneta - Prici Terezie
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Hartingerová Sára - Dostálová Christina
 
Melicharová Kateřina - Havlová Nela
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Janošková Amálie - Jurdová Beata
 
Hůlková Amálie - Skurzoková Patricie
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Dopplerová Barbora - Kudělková Victoria
 
Sikorová Sára - Kotzmannová Emma
6:0, 6:2
 
Gažíková Elizabeth - Smékalová Barbora
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Veselá Barbora - Valentová Karolina
 
Šrotová Linda - Špitová Michaela
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Vallová Valentina - Růžičková Tereza
 
Vrajíková Rozálie - Minarovičová Nina
6:1, 6:3
 
Trunečková Ema - Stryková Justyna Anna
6:4, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Pancová Julie - Oktiabreva Alisa
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Pancová Julie 6025
Ticháčková Eliška 6225
Huťková Valerie 6420
Valentová Karolina 7520
Oktiabreva Alisa 8520
Trunečková Ema 11315
Holubová Aneta 12812
Chytilová Agatha 13412
Kategorie : 8Součet BH: 149
Kódové číslo akce: 614091

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ludvová Anna16.05.2008TK PRECHEZA Přerov o.s.
Čižmárová Karolína01.04.2007TK TILIA Brno
Siwiec Maja14.12.2007TC Ostrava Nová Ves
Navrátilová Liliana25.05.2006TK Na Dolině o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ondrášková Karolína28.10.2008TK PRECHEZA Přerov o.s.