Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  LTC Tábor 1903
Datum:  13.-17.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Starečková Viktorie
 
 
 
Nováková Erika
6:2, 6:1
 
Ječmínková Karolína
6:2, 6:3
 
Žingorová Adéla
6:3, 6:3
 
Koubová Karolína
6:3, 6:3
 
Oktiabreva Anastasiia
6:3, 6:3
 
 
 
Malá Natálie
6:4, 5:7, 6:3
 
 
 
Shejbalová Tereza
6:2, 2:6, 7:6
 
Melicharová Kateřina
6:2, 7:5
 
Samsonová Laura
6:0, 6:1
 
Jandová Nela
6:1, 1:6, 6:2
 
Kopřivová Nikola
6:1, 6:3
 
 
 
Syrová Natálie
2:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Soukupová Lucie
6:0, 4:6, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol
6:1, 6:3
 
Zourková Lucie
6:0, 6:7, 6:2
 
Rainke Klaudie
6:0, 6:4
 
Drukerova Amelie Essie
6:2, 6:2
 
 
 
Huťková Valerie
6:2, 4:6, 6:3
 
 
 
Kultová Ellen
6:0, 6:3
 
Rundová Stella Viktorie
6:4, 6:3
 
Oktiabreva Alisa
6:4, 6:2
 
Dolejší Eliška
6:1, 6:2
 
Židelová Viktorie
6:3, 7:6
 
 
 
Slaměníková Marie
6:7, 6:4, 6:1
 
 
 
Zimanyi Ela
7:5, 4:6, 7:5
 
Bervid Victoria
7:5, 6:4
 
Zikmundová Valérie
6:2, 6:3
 
Fajmonová Sarah Melany
6:2, 3:6, 6:4
 
Belšánová Eva
4:6, 7:6, 7:6
 
 
 
Horáčková Viktorie
6:2, 7:6
 
 
 
Vachková Valentina
6:4, 6:4
 
Dobiášová Vanessa
6:1, 7:5
 
Jiráková Julie
6:4, 4:6, 7:5
 
Jiroušková Monika
6:3, 6:3
 
Šalková Natálie
6:3, 6:3
 
 
 
Temenugov Isabella
6:3, 6:1
 
 
 
Hladká Elen
6:3, 6:0
 
Donald Natalie
6:2, 7:6
 
Hajná Kateřina
6:3, 7:5
 
Svítilová Adéla
6:0, 6:0
 
Suchá Amy
6:2, 6:3
 
 
 
Pancová Julie
6:3, 7:6
 
 
 
Piteráková  Natálie
4:6, 6:1, 7:6
 
Valdmannová Vendula
6:4, 7:6
 
Petrásová Valentýna
7:5, 6:4
 
Šárová Lucie
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Heiderová Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pátek: 10:00 finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1145
Heiderová Karolína 2335
Syrová Natálie 2530
Šalková Natálie 2830
Slaměníková Marie 3030
Temenugov Isabella 4325
Židelová Viktorie 4825
Kopřivová Nikola 5025
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 612050

Slaměníková Marie - Syrová Natálie
 
 
 
Žingorová Adéla - Zourková Lucie
scr.
 
Hladká Elen - Petrásová Valentýna
6:4, 6:3
 
Svítilová Adéla - Shejbalová Tereza
6:3, 5:7, 1:0
 
Ječmínková Karolína - Melicharová Kateřina
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Belšánová Eva - Hajná Kateřina
 
Temenugov Isabella - Židelová Viktorie
scr.
 
 
 
Samsonová Laura - Kovačková Alena
6:0, 6:2
 
Vallová Valentina - Piteráková  Natálie
6:3, 6:2
 
Zikmundová Valérie - Koubová Karolína
6:0, 6:2
 
Bervid Victoria - Rundová Stella Viktorie
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:4
 
Drukerova Amelie Essie - Šárová Lucie
 
Suchá Amy - Jandová Nela
6:4, 7:5
 
 
 
Šalková Natálie - Jiroušková Monika
6:3, 6:2
 
Zimanyi Ela - Valdmannová Vendula
6:7, 7:6, 1:0
 
Janíčkovičová Nikol - Kultová Ellen
scr.
 
Nováková Erika - Dolejší Eliška
6:3, 7:5
 
 
6:2, 7:6
 
Starečková Viktorie - Jiráková Julie
 
Malá Natálie - Oktiabreva Anastasiia
7:6, 6:3
 
 
 
Dobiášová Vanessa - Horáčková Viktorie
6:4, 6:3
 
Oktiabreva Alisa - Junová Aneta
6:2, 6:3
 
Fajmonová Sarah Melany - Soukupová Lucie
5:7, 7:6, 1:0
 
Vachková Valentina - Klemšová  Simona
3:6, 6:2, 1:0
 
 
6:2, 6:1
 
Heiderová Karolína - Huťková Valerie
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Čtvrtek: 10:00 všechny čtvrtfinale
Počet dvojic24
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1145
Heiderová Karolína 2335
Syrová Natálie 2530
Šalková Natálie 2830
Slaměníková Marie 3030
Temenugov Isabella 4325
Židelová Viktorie 4825
Horáčková Viktorie 5425
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 614050

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Havlíková Melanie22.08.2006TK ZVVZ Milevsko
Lens Nausicaä11.01.2008LTC Český Krumlov
Kudláčková Zuzana28.10.2006SK Tenis Kladno