Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  15.-19.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Vaculík Lukáš
 
 
 
Landfeld Vít
6:3, 6:1
 
Fojtů Michal
4:6, 6:2, 6:3
 
Hauge Lukáš
4:6, 7:6 (2), 6:2
 
Kus Jan
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Siniakov Daniel
 
Galuška Daniel Damián
6:0, 6:3
 
 
 
Rys Dominik
6:2, 6:1
 
Baum Štěpán
6:3, 6:3
 
Vencl Matyáš
6:3, 6:1
 
Stauffer Panya
6:4, 6:2
 
 
0:6, 7:6 (0), 6:3
 
Schneider Václav
 
Pučálka Jan
3:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Postupa Richard
6:4, 6:1
 
Jirucha Ladislav
7:6 (8), 6:2
 
Mališ Šimon
6:3, 6:0
 
Matějka Daniel
6:2, 4:6, 6:1
 
 
7:6 (3), 5:7, 6:4
 
Alan Matyáš
 
Forman Max
6:3, 6:1
 
 
 
Žák Kryštof
6:4, 3:6, 6:4
 
Král David
4:6, 6:1, 6:3
 
Damm Martin
6:3, 6:2
 
Zapletal Josef
6:4, 4:6, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Pozdenkov Petr
 
Veigert Vojtěch
7:5, 6:4
 
 
 
Kubín Marian
7:6 (3), 6:2
 
Křepinský Tomáš
6:3, 6:0
 
Hrdina Aleš
6:3, 6:3
 
Šťastný Zoran
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Koliev Alexandr
 
Bužek Václav
7:6 (3), 6:1
 
 
 
Kaňák Andreas Ivo
6:4, 6:2
 
Fišer Štěpán
6:2, 6:3
 
Šoltys Radek
6:2, 6:0
 
Mikula Jakub
6:1, 6:4
 
 
6:4, 6:4
 
Musil Mathias
 
Kopecký Štěpán
6:2, 6:2
 
 
 
Šlambor Jakub
6:3, 6:2
 
Prachař Jakub
6:2, 6:1
 
Novák Jakub
6:2, 6:0
 
Damm Maxmillian Martin
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Horák Ondřej
 
Střelec Jakub
6:3, 6:0
 
 
 
Burian Vojtěch
6:2, 6:3
 
Hlaváček Martin
3:0, scr.
 
Kladiva Šimon
7:6 (5), 6:1
 
Novák Marek
6:1, 4:6, 6:2
 
 
6:3, 4:6, 6:3
 
Kljujev Leon
 
Poznámka pořadatele: Úterý 19.7 finále dvouhry 9:30
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vaculík Lukáš 1845
Kljujev Leon 2445
Musil Mathias 2845
Pučálka Jan 3435
Kopecký Štěpán 4135
Veigert Vojtěch 4535
Pozdenkov Petr 5035
Schneider Václav 5230
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 512074

Vaculík Lukáš - Musil Mathias
 
 
 
Fojtů Michal - Kus Jan
6:1, 6:2
 
Křepinský Tomáš - Vencl Matyáš
7:5, 6:2
 
Hrdina Aleš - Fišer Štěpán
4:6, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Hauge Lukáš - Pučálka Jan
 
Alan Matyáš - Kopecký Štěpán
6:4, 6:2
 
 
 
Damm Martin - Damm Maxmillian Martin
6:1, 7:5
 
Mikula Jakub - Prachař Jakub
6:2, 6:3
 
Stauffer Panya - Šlambor Jakub
6:2, 6:3
 
Kubín Marian - Šťastný Zoran
1:0, scr.
 
 
6:1, 6:2
 
Siniakov Daniel - Mališ Šimon
 
Střelec Jakub - Zapletal Josef
7:5, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Galuška Daniel Damián - Postupa Richard
 
Baum Štěpán - Veigert Vojtěch
4:6, 6:4, 1:0
 
Novák Jakub - Novák Marek
6:2, 7:6
 
 
3:6, 6:3, 1:0
 
Bužek Václav - Schneider Václav
 
Matějka Daniel - Forman Max
6:2, 7:6
 
 
 
 
6:3, 3:6, 1:0
 
Šoltys Radek - Jirucha Ladislav
 
Burian Vojtěch - Horák Ondřej
7:6, 6:4
 
Král David - Žák Kryštof
6:2, 7:6
 
 
7:5, 6:2
 
Kljujev Leon - Koliev Alexandr
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Vaculík Lukáš 1845
Kljujev Leon 2445
Musil Mathias 2845
Pučálka Jan 3435
Kopecký Štěpán 4135
Veigert Vojtěch 4535
Schneider Václav 5230
Horák Ondřej 5430
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 514074

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brandtner Jan30.11.2002TK Evženie Klášterec n/O
Kubík Ondřej20.02.2004I.ČLTK Praha
Fiedler Jiří14.06.2004Tenisový klub SPORT,o.s.
Čížek Gabriel02.05.2002TK Olymp Praha
Truhlář Josef01.05.2003I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Míček Tobiáš Jan23.08.2002Start Brno