Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  90. Pardubická juniorka - MČR dorostu
Pořadatel:  ČTS
Datum:  05.-11.08.
Věk. kategorie:  dorost
Štěpánek Antonín
 
 
 
Paroulek Tadeáš
6:3, 6:3
 
Vaculík Lukáš
6:2, 6:3
 
Pecák Štěpán
6:3, 6:0
 
Hlavačka Martin
6:3, 4:6, 6:3
 
 
4:6, 7:6 (4), 6:1
 
Kraus Martin
 
Rikl Patrik
6:1, 7:6 (5)
 
 
 
Kozler Adam
6:1, 6:0
 
Jeníček Jiří
6:7 (6), 6:0, 6:4
 
Podzemný Vojtěch
7:6 (2), 6:1
 
Kubík Kristián
3:6, 6:3, 7:6 (3)
 
 
6:4, 6:1
 
Pechala František
 
Křipský Dominik
3:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Šmédek Jaroslav
4:6, 6:2, 6:3
 
Januška Adam
6:4, 6:3
 
Marcolla Jakub
6:3, 6:7 (5), 6:2
 
Trefný Martin
6:1, 6:3
 
 
6:4, 3:6, 7:6 (2)
 
Pánik Matěj
 
Vlkovský Vojtěch
6:1, 6:0
 
 
 
Kratochvíl Ondřej
6:1, 6:2
 
Semerák Jan
6:0, 6:0
 
Barnat Jiří
2:6, 7:5, 6:1
 
Kovařík David
6:1, 6:2
 
 
7:6 (6), 6:2
 
Lušovský Michal
 
Šprlák-Puk Albert
4:6, 6:3, 7:5
 
 
 
Pírek František
4:6, 6:4, 7:6 (7)
 
Pátý Daniel
6:1, 4:6, 6:4
 
Hegenbart Max
6:3, 6:4
 
Veigert Vojtěch
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Poštolka Roman
 
Bugaj Martin
6:0, 6:3
 
 
 
Novák Jakub
6:1, 6:1
 
Šilhavý Jan
6:1, 4:6, 6:1
 
Vondrák Martin
6:3, 6:1
 
Otypka Matouš
6:4, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Holiš Evžen
 
Paulson Andrew
3:6, 7:5, 7:6 (3)
 
 
 
Červinka Petr
7:5, 6:4
 
Štětka Ondřej
6:2, 3:6, 6:3
 
Kroupa Václav
6:0, 6:4
 
Mikeš Adam
6:4, 7:6 (5)
 
 
6:0, 6:0
 
Pleva Jan
 
Šimeček Martin
3:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Horák Vítek
6:3, 7:5
 
Krumich Martin
6:1, 7:5
 
Šenk Filip
6:4, 6:2
 
Musil Mathias
6:2, 1:6, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Dubský Marek
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Chmelík +420 606 946 433
Poznámka pořadatele: časový plán a aktuální výsledky na na www.pardubickajuniorka.cz
Počet účastníků48
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 360
Dubský Marek 460
Křipský Dominik 560
Holiš Evžen 745
Lušovský Michal 845
Šprlák-Puk Albert 1145
Pechala František 1245
Paulson Andrew 1345
Kategorie : 15Součet BH: 405
Kódové číslo akce: 312700

Dubský Marek - Štěpánek Antonín
 
 
 
Horák Vítek - Štětka Ondřej
6:1, 6:3
 
Kratochvíl Ondřej - Veigert Vojtěch
6:1, 6:2
 
Pírek František - Hegenbart Max
6:1, 6:1
 
Januška Adam - Semerák Jan
6:4, 6:7 (4), 1:0 (3)
 
 
6:3, 7:6 (7)
 
Pánik Matěj - Paulson Andrew
 
Lušovský Michal - Šimeček Martin
1:6, 6:3, 1:0 (3)
 
 
 
Mikeš Adam - Musil Mathias
6:4, 6:3
 
Marcolla Jakub - Loder David
6:3, 6:4
 
Červinka Petr - Šilhavý Jan
6:3, 7:5
 
Kaiser Kevin - Pátý Daniel
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Hlavačka Martin - Holiš Evžen
 
Pecák Štěpán - Poštolka Roman
6:2, 6:3
 
 
 
Kozler Adam - Kroupa Václav
6:1, 6:2
 
Paroulek Tadeáš - Rikl Patrik
6:2, 6:1
 
Kovařík David - Solař David
6:4, 6:3
 
Novák Jakub - Šlachta Cyril František
6:4, 6:3
 
 
7:6 (3), 7:6 (5)
 
Bugaj Martin - Šprlák-Puk Albert
 
Pleva Jan - Trefný Martin
7:6 (4), 7:5
 
 
 
Jeníček Jiří - Vlkovský Vojtěch
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Podzemný Vojtěch - Marančák Jan
4:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Barnat Jiří - Vondrák Martin
6:2, 6:3
 
Kubík Kristián - Vaculík Lukáš
5:7, 6:2, 1:0 (5)
 
 
7:5, 7:5
 
Kraus Martin - Křipský Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Chmelík +420 606 946 433
Poznámka pořadatele: výsledky, program, livescore: www.pardubickajuniorka.cz
Počet dvojic24
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 360
Dubský Marek 460
Křipský Dominik 560
Holiš Evžen 745
Lušovský Michal 845
Šprlák-Puk Albert 1145
Paulson Andrew 1345
Bugaj Martin 1635
Kategorie : 15Součet BH: 395
Kódové číslo akce: 314700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šlachta Cyril František04.09.2001TK ETIAM