Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TCEN Hrádek nad Nisou
Datum:  27.09-01.10.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Semerák Jan
 
 
 
Veigert Vojtěch
7:5, 6:1
 
Kurilla Matyáš
6:1, 6:2
 
Hovorka Patrik
6:1, 6:2
 
Matějka Daniel
6:0, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Růžička Adam
 
Peterka Adam
3:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Dinh Pavel
6:2, 6:4
 
Rys Dominik
scr.
 
Machala Martin
7:6, 6:2
 
Keller Oliver
6:3, 7:6
 
 
7:6, 6:4
 
Šlachta Cyril František
 
Pírek František
7:5, 6:3
 
 
 
Alan Matyáš
6:3, 4:6, 7:5
 
Otypka Matouš
6:2, scr.
 
Kladiva Šimon
6:4, 4:6, 6:4
 
Žák Kryštof
6:1, 7:5
 
 
6:1, 6:2
 
Stolín Jan
 
Černý Matyáš
6:2, 3:6, 6:2
 
 
 
Závrský Hynek
6:1, 6:1
 
Galuška Daniel Damián
6:2, 6:1
 
Pozdenkov Petr
6:2, 7:5
 
Siniakov Daniel
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Jančík Jakub
 
Podolan Petr
7:6, 6:3
 
 
 
Doušek Adam
7:6, 7:6
 
Vejšický Oldřich
6:4, 6:1
 
Potůček Adam
6:2, 7:5
 
Beneš Martin
scr.
 
 
6:1, 6:2
 
Hegenbart Max
 
Gorbušin Ivan
6:1, 3:6, 6:1
 
 
 
Hájek Tobiáš
7:5, 1:6, 7:5
 
Šmíd Filip
6:4, 1:6, 7:5
 
Havlíček Mark
3:6, 6:1, 6:3
 
Janis Tomáš
3:6, 7:6, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Stavrovsky Petr
 
Musil Mathias
6:7, 7:5, 6:2
 
 
 
Klír Petr
3:6, 6:4, 6:4
 
Zapletal Josef
6:2, 6:0
 
Novák Jakub
4:6, 6:3, 6:4
 
Šťastný Boris
2:0, scr.
 
 
6:1, 6:2
 
Stuchlík Oskar Oliver
 
Čech Michael
6:3, 6:2
 
 
 
Bartoň Hynek
6:1, 6:2
 
Prachař Jakub
scr.
 
Paleček Adam
7:6, 6:3
 
Zapský Kryštof
6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Šilhavý Jan
 
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr (platná licence A do 18.11.2018)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Semerák Jan 2335
Šilhavý Jan 3130
Pírek František 3430
Stavrovsky Petr 4030
Šlachta Cyril František 4230
Jančík Jakub 4230
Musil Mathias 5025
Podolan Petr 5625
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 312220

Stavrovsky Petr - Semerák Jan
 
 
 
Stolín Jan - Pozdenkov Petr
6:4, 5:7, 1:0
 
Mareš Vojtěch - Žák Kryštof
6:7, 6:4, 1:0
 
Klír Petr - Paleček Adam
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Pírek František - Závrský Hynek
 
Šilhavý Jan - Šmíd Filip
7:6, 5:7, 1:0
 
 
 
Majšajdr Jaroslav - Janis Tomáš
6:2, 6:1
 
Veigert Vojtěch - Praus Lukáš
7:5, 6:3
 
Alan Matyáš - Doušek Adam
6:4, 5:7, 1:0
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
6:2, 6:2
 
 
6:2, 7:5
 
Černý Matyáš - Podolan Petr
 
Zapský Kryštof - Kolijev Alexandr
6:4, 6:3
 
 
 
Gorbušin Ivan - Hájek Tobiáš
6:7, 7:5, 1:0
 
Peterka Adam - Růžička Adam
4:6, 7:6, 1:0
 
Bartoň Hynek - Zapletal Josef
6:4, 4:6, 1:0
 
Machala Martin - Novák Jakub
6:4, 6:4
 
 
7:5, 6:4
 
Jančík Jakub - Stuchlík Oskar Oliver
 
Hegenbart Max - Čech Michael
2:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
3:6, 7:6, 1:0
 
Rys Dominik - Galuška Daniel Damián
 
Lukáš Břetislav - Horálek Dominik
6:3, 6:4
 
Hovorka Patrik - Havlíček Mark
6:7, 6:3, 1:0
 
 
scr.
 
Musil Mathias - Šlachta Cyril František
 
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr (platná licence A do 18.11.2018)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Semerák Jan 2335
Šilhavý Jan 3130
Pírek František 3430
Stavrovsky Petr 4030
Jančík Jakub 4230
Šlachta Cyril František 4230
Kolijev Alexandr 4625
Musil Mathias 5025
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 314220

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hrachovec Tomáš27.07.2001TK Slavia Orlová
Kozler Adam03.06.2000TK Slavia Plzeň
Mališ Šimon17.08.2003TK AGROFERT Prostějov
Kulhánek Michael01.07.2001TC Brno.
Skokan Ondřej17.05.2003LTC Pardubice
Truhlář Josef01.05.2003I.ČLTK Praha
Zeithamel David27.02.2003Beskydský tenisový klub
Navrátil Filip18.11.2001TC Brno.
Novák Jiří23.05.2001TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bega Petr13.02.2003SK HAMR, z.s.
Kolijev Alexandr26.07.2002TK Sparta Praha