Název: | Halový oblastní přebor | Pořadatel: | severočeský | Datum: | 11.-13.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Pleva Jan | | | | | |
| | | | | |
Křížek Matěj | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kollár Petr | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Sigl Gustav | 2:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Nechanický Michal | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Kalaš Radek | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Janis Tomáš | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Stolín Jan | 7:6 (1), 6:2 | | | | |
| | | | | |
Podolan Petr | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Nachtman Daniel | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Appel Samuel | | 7:5, 5:7, 6:1 | | | |
| | | | | |
Maxa Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Dvořák Daniel | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Korselt Ondřej | scr. | | | | |
| | | | | |
Kříž Jan | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Černý Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Čech Michael | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | |
Patyk Jakub | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kohoutek Jan | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | |
Hájek Jakub | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kokeš Daniel | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Brett Daniel | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kraus Petr | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Červinka Petr | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Zapský Kryštof | | | | 2:6, 7:6 (2), 6:2 | |
| | | | | |
Bureš Ondřej | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Brandtner Jan | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Zapský Adam | 7:6 (7), 6:2 | | | | |
| | | | | |
Uhřík Tadeáš | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Ullrych Roman | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubišta Adam | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Přibyl - A |
Poznámka pořadatele: Poděkování všem účastníkům přeboru za bezproblémový přístup!
|
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Pleva Jan | 30 | 35 | Šilhavý Jan | 51 | 25 | Červinka Petr | 56 | 25 | Podolan Petr | 109 | 15 | Čech Michael | 123 | 15 | Zapský Kryštof | 124 | 15 | Stolín Jan | 141 | 15 | Černý Matyáš | 148 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 157 |
Kódové číslo akce: 302900 |
|
|