Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
29.11-02.12.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
306001
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R P R E Z E N T A C E

Prezentace lze formou sms v pátek do 10:00 na tel. 775 733 784. Následně bude turnaj rozlosován a rozpis zápasů s pavoukem bude vyvěšen na webu do 11:00. První zápasy budou odehrány v pátek od 17:00. V pátek budou hrát pouze hráči z Prahy a blízkého okolí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
115
15
 
 
08.11.2019 11:51:39
2.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
163
12
 
 
02.11.2019 15:48:20
3.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
163
12
 
volná karta
28.11.2019 10:48:03
4.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun
167
12
 
 
01.11.2019 11:09:27
5.
Janko Antonín 15.11.2003 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
202
12
 
volná karta
26.11.2019 10:08:48
6.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
206
12
 
 
17.11.2019 05:01:33
7.
Petrofský Martin 01.11.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
260
9
69
 
17.11.2019 21:27:32
8.
Jašek David 06.06.2004 LOB S.A. Bohnice, z.s.
279
9
 
volná karta
28.11.2019 00:23:58
9.
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
284
9
 
volná karta
26.11.2019 21:25:11
10.
Klíma Štěpán 16.03.2003 TJ LTC Poděbrady
288
9
 
 
26.11.2019 10:08:06
11.
Modrák Martin 23.05.2003 TK Radošovice
334
9
 
 
26.11.2019 21:22:05
12.
Vojta Martin 09.10.2004 TJ Spoje Praha
354
6
 
 
15.11.2019 17:55:43
13.
Novotný Bruno 27.07.2004 LOB S.A. Bohnice, z.s.
367
6
 
 
05.11.2019 21:19:14
14.
Löffelmann René 23.06.2003 TJ Spoje Praha
475
6
 
 
19.11.2019 08:20:52
15.
Šidlík David 09.06.2004 TC ESO Praha z.s.
514
4
 
 
25.11.2019 16:15:44
16.
Cevik Mert 24.02.2004 TK Olymp Praha
656
4
 
volná karta
26.11.2019 21:25:54
17.
Klíma Adam 13.01.2005 TJ LTC Poděbrady
729
4
186
 
26.11.2019 10:07:30
18.
Pecháček Matěj 29.12.2005 TK ZVVZ Milevsko
781
4
985
volná karta
28.11.2019 00:26:40
19.
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec
798
3
 
 
01.11.2019 11:41:52
20.
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň
1076
3
353
 
01.11.2019 15:49:08
21.
Fojt Matej 13.09.2005 TK Hovorčovice
1076
3
477
 
01.11.2019 19:42:56
22.
Drobný Adam 08.06.2004 TK Hovorčovice
1077
1
 
 
01.11.2019 12:07:51
23.
Červinka Bruno 02.06.2005 TC ESO Praha z.s.
1077
1
862
 
10.11.2019 18:18:23
24.
Popravkin Andrej 20.12.2005 TJ LTC Poděbrady
1077
1
 
 
14.11.2019 19:27:55

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slabihoudek Matěj 18.08.2002 LTC Beroun, z.s.
143
15
 
přijat
28.11.2019 10:50:53
2.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
646
4
 
přijat
28.11.2019 17:25:11
3.
Pecháček Jonáš 15.12.2002 TK ZVVZ Milevsko
301
9
 
přijat
28.11.2019 17:25:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
odhlášeno hráčem
10.11.2019 09:21:49
2.
Pospíšil Patrik 26.10.2005 Slavoj Litoměřice
1077
1
887
odhlášeno hráčem
14.11.2019 09:02:21
3.
Havránek Lukáš 27.08.2004 LTC Houštka
483
6
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 22:45:23
4.
Müller Theodor 12.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
319
9
 
odhlášeno hráčem
18.11.2019 20:05:56
5.
Páltik Richard 22.02.2005 Sokol Čimice
1077
1
520
odhlášeno hráčem
26.11.2019 17:52:09