Český tenisový svaz

Klíma Štěpán

Datum narození:
16.03.2003
Platnost reg. do:
10.12.2021
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ LTC Poděbrady
517 (9)
 
 
 
2015
TJ LTC Poděbrady
292 (12)
713 (4)
 
 
2016
TJ LTC Poděbrady
211 (1)
396 (6)
 
 
2017
TJ LTC Poděbrady
 
197 (12)
976 (3)
 
2018
TJ LTC Poděbrady
 
176 (1)
707 (4)
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
 
481 (6)
974 (3)
2020
TJ LTC Poděbrady
 
 
288 (9)
 
2021
TJ LTC Poděbrady
 
 
230 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13 - IV. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - TJ LTC Poděbrady B (5)
0
2.
13 - IV. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Semice a.s. B (6) - TJ LTC Poděbrady B (5)
1
3.
13 - IV. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, TJ LTC Poděbrady B (5) - LTC Houštka C (1)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13 - IV. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - TJ LTC Poděbrady B (5)
1
2.
13 - IV. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Semice a.s. B (6) - TJ LTC Poděbrady B (5)
0
3.
13 - IV. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, TJ LTC Poděbrady B (5) - LTC Houštka C (1)
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
14.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

8>4 Klíma, Klíma - Brož, Beneš 6:2, 7:5
4>2 Ben Ahmed, Valoušek - Klíma, Klíma 6:4, 6:2
získané body: 7 b.
04.01.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

8>4 Klíma, Klíma - Havlík, Makovský 6:4, 7:5
4>2 Klíma, Klíma - Pala, Fiala 7:5, 4:6, 1:0 (9)
2>1 Komrska, Komrska - Klíma, Klíma 6:2, 6:1
získané body: 10 b.
29.08.2020

LTC Pardubice (C - 300), K: 4/4

4>2 Klíma, Matějíček - Herman, Středa 6:3, 6:3
2>1 Skokan, Šmejkal - Klíma, Matějíček 6:7, 7:6, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
05.09.2020

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

4>2 Klíma, Klíma - Svoboda, Polák 5:7, 6:4, 1:0 (2)
2>1 Rybín, Starý - Klíma, Klíma 6:0, 6:1
získané body: 10 b.
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Klíma, Klíma - Dostál, Sedláček 7:6 (1), 6:3
4>2 Losman, Ulrich - Klíma, Klíma 6:3, 4:6, 1:0 (9)
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TJ LTC Poděbrady (3) - TK PTA Kolín (7)
3
2.
24 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, WILSON Tenis Centrum (6) - TJ LTC Poděbrady (3)
1
3.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ LTC Poděbrady (3) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (8)
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TJ LTC Poděbrady (3) - TK PTA Kolín (7)
3
2.
24 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, WILSON Tenis Centrum (6) - TJ LTC Poděbrady (3)
2
3.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ LTC Poděbrady (3) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (8)
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12