Český tenisový svaz
Název:
A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup
Datum:
30.06-05.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 600)
Místo konání:
LTC Houšťka
Dotace:
60000
Kódové číslo:
216012
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
U sv. Jána 658
252 44 Dolní Jirčany
Tel. (1):
775 169 048
Tel. (2):
222 824 318
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz
Internet:
www.optimtour.cz

Poznámka pořadatele:


AUTOKOUT CENTRUM 2020
První letní turnaj žen tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020

Turnaj je zároveň kvalifikací na MČR dospělých v Ostravě.

Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.

Ředitek turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048

Hlavní rozhodčí: Ing. Pavel Beneš – 777 776 230

----------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
----------
Žádáme hráčky, aby případné odhlášení z turnaje provedly nejpozději
do pondělí 29.června do 18 hodin !!!
Turnaj byl chybně vypsán o den dříve, než skutečně začíná.
Proto uzávěrka možného odhlášení v IS ČTS je 29.července v 18 hodin.
Pak už je možné se případně odhlásit pouze přes pořadatele telefonicky,
ale nejpozději 30.června do 18 hodin, kdy končí prezentace do kvalifikace.

Také doporučujeme odstranit kolizní přihlášky, pokud jste přihlášeni na
turnajích, konaných těsně před naším turnajem.

Pokud se hráčka prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
----------------------------------------------------------------------------------

KVALIFIKACE:
----------------
Prezentace se koná v úterý 30.června do 17 hodin na tel. 775 169 048.
Osloveni budou případně i hráčky z řad náhradnic.
Kvalifikace začíná ve středu 1.července v 9.30 hodin osobní prezentací
všech hráček, které se telefonicky prezentovaly o den dříve.
Prezentovalo se 17 hráček.
Dále následuje los kvalifikace.
Hrát se bude v Houštce a v Brandýse n/L.

HLAVNÍ SOUTĚŽ:
-------------------
Prezentace se koná ve středu 1.července do 17 hodin
na tel. 775 169 048 formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Rozehra je možná od 8 hodin po celý den během turnaje,
na dvou dvorcích s umělou antukou.

Osobní prezentace a zaplacení vkladu bude probíhat v areálu
LTC Houštka na adrese: Houštka 1259, Stará Boleslav

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE:
--------------------------------
Útery 30.června:
9.30 pouze kvalifikace mužů v Houštce

Středa 1.července:
8.30 předkola hlavní soutěže dvouhry mužů
9.30 osobní prezentace kvalifikace žen v Houštce a pak první zápasy,
dále I.kolo dvouhry mužů a předkola čtyřher mužů

Čtvrtek 2.července:
8.30 předkolo a I.kolo dvouhry žen,
NB 12.00 osmifinále dvouhry mužů,
dále předkola čtyřhry žen a dvě kola čtyřhry mužů

Pátek 3.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry mužů,
NB 10.00 osmifinále dvouhry žen
NB 14.00 semifinále dvouhry mužů,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Sobota 4.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry žen,
NB 11.00 finále dvouhry mužů
NB 12.00 semifinále dvouhry žen,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Neděle 5.července:
10.00 finále dvouhry žen

Ubytování:
Hotel club Houštka (přímo v areálu): 604 908 498
Motel Euro: 326 913 122, 731 753 274
Penzion Vosí hnízdo: 739 072 949
Penzion Lázeňská: 723 446 456

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
22
35
 
 
14.06.2020 22:22:16
2.
Horáčková Gabriela 04.06.1991 TC Brno.
28
30
 
 
05.06.2020 18:25:02
3.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
 
 
02.06.2020 23:32:14
4.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
34
30
212
 
14.06.2020 15:03:42
5.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
 
20.05.2020 20:22:11
6.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
 
28.05.2020 17:42:03
7.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
 
08.05.2020 09:18:00
8.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
13.04.2020 15:22:55
9.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
 
13.05.2020 14:27:14
10.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
49
25
102
 
01.06.2020 06:18:05
11.
Jablonovská Jana 03.02.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
52
25
 
 
14.06.2020 09:55:30
12.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
31.05.2020 09:01:11
13.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
 
21.05.2020 20:08:27
14.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
21.05.2020 17:40:30
15.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
20
491
 
19.06.2020 16:42:09
16.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
 
22.05.2020 08:14:20
17.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
 
01.05.2020 19:22:30
18.
Bc. Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
25.04.2020 14:32:01
19.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
19.04.2020 13:48:04
20.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
25.05.2020 21:07:25
21.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
 
17.05.2020 20:47:50
22.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
20
76
 
09.06.2020 08:05:12
23.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
82
15
 
 
15.05.2020 00:37:06
24.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
26.05.2020 08:20:23
25.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
26.04.2020 20:07:09
26.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
87
15
22
 
15.06.2020 18:54:57
27.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
90
15
 
volná karta
14.05.2020 15:43:16
28.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
93
15
40
 
15.05.2020 18:56:49
29.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
volná karta ČTS
12.06.2020 09:21:12
30.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
17.05.2020 23:17:37
31.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
11.05.2020 19:46:01
32.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
volná karta
14.05.2020 20:57:48
33.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
volná karta
08.06.2020 19:00:01
34.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
 
23.05.2020 18:37:40
35.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
129
12
13
 
11.05.2020 09:23:24
36.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
 
18.05.2020 17:22:37
37.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
155
12
35
 
02.05.2020 16:47:39
38.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
222
9
28
 
19.06.2020 22:30:54
39.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
245
9
45
volná karta
14.06.2020 21:37:01
40.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
406
6
330
volná karta
23.05.2020 18:37:16
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
106
15
 
 
18.06.2020 20:25:32
2.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
 
08.06.2020 13:05:53
3.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
 
05.06.2020 20:40:11
4.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
 
18.05.2020 11:45:22
5.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
135
12
20
 
24.06.2020 10:00:40
6.
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha
187
12
 
 
22.05.2020 09:23:58
7.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
187
12
 
 
13.06.2020 14:22:34
8.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
191
12
 
 
14.05.2020 08:12:41
9.
Kubačáková Laura 11.06.2004 Městský tenisový klub Karviná
306
6
426
 
29.06.2020 11:13:04
10.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
333
6
104
 
29.06.2020 14:24:15
11.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
347
6
84
volná karta ČTS
14.06.2020 19:26:41
12.
Smolíková Klára 08.03.1996 TK Spartak Jihlava
963
1
 
 
25.05.2020 22:16:38
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
odhlášeno hráčem
04.06.2020 20:32:45
2.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
odhlášeno hráčem
12.06.2020 15:27:17
3.
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany
963
1
 
odhlášeno hráčem
12.06.2020 19:04:33
4.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
561
4
99
odhlášeno hráčem
14.06.2020 21:04:03
5.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
138
12
 
odhlášeno hráčem
14.06.2020 21:16:55
6.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
88
odhlášeno hráčem
15.06.2020 16:01:18
7.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
93
15
16
odhlášeno hráčem
15.06.2020 19:18:20
8.
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov
265
9
257
odhlášeno hráčem
17.06.2020 10:11:03
9.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TK FZŠ Trávníčkova
963
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2020 13:13:01
10.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
odhlášeno hráčem
17.06.2020 18:35:20
11.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
107
15
 
odhlášeno hráčem
17.06.2020 20:49:03
12.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
336
6
190
odhlášeno hráčem
18.06.2020 12:13:02
13.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
odhlášeno hráčem
18.06.2020 17:21:06
14.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
odhlášeno hráčem
19.06.2020 10:10:27
15.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
100
15
86
odhlášeno hráčem
19.06.2020 12:14:18
16.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
166
12
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 07:47:25
17.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
odhlášeno hráčem
22.06.2020 10:41:31
18.
Melounová Petra 14.07.1997 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
odhlášeno pořadatelem
22.06.2020 13:40:22
19.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 18:18:51
20.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
odhlášeno hráčem
22.06.2020 19:17:49
21.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
odhlášeno hráčem
22.06.2020 20:06:20
22.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
odhlášeno hráčem
23.06.2020 08:58:15
23.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
449
6
49
odhlášeno hráčem
23.06.2020 09:17:58
24.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:13
25.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:14
26.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:16
27.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:17
28.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:18
29.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:19
30.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
298
9
138
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:21
31.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
odhlášeno hráčem
23.06.2020 15:34:01
32.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
40
25
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 17:54:48
33.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
210
9
69
odhlášeno hráčem
24.06.2020 10:58:35
34.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
963
1
238
odhlášeno hráčem
24.06.2020 11:58:19
35.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
odhlášeno hráčem
24.06.2020 12:05:25
36.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
260
9
57
odhlášeno hráčem
25.06.2020 20:32:19
37.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
50
25
4
odhlášeno hráčem
26.06.2020 16:44:54
38.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
odhlášeno hráčem
27.06.2020 10:50:20
39.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
322
6
17
odhlášeno hráčem
27.06.2020 12:09:36
40.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
odhlášeno hráčem
27.06.2020 18:06:36
41.
Vejdovcová Tereza 09.08.2001 SK HAMR, z.s.
237
9
750
odhlášeno hráčem
27.06.2020 19:37:53
42.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 17:19:39
43.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 19:24:48
44.
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha
18
35
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 19:48:11
45.
Detiuc Anastasia 14.12.1998 I.ČLTK Praha
16
35
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 20:05:18
46.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
odhlášeno hráčem
29.06.2020 12:48:24
47.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 16:37:47
48.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
31
30
141
odhlášeno hráčem
29.06.2020 17:24:47