Český tenisový svaz
Název:
A1 Kvalifikace MČR
Datum:
20.-24.04.
Pořadatel:
LTC Pardubice (A - 700)
Kódové číslo:
216001
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D.
Dostihová 1206
530 06 Pardubice
Tel. (1):
777 132 728
Tel. (2):
728 407 725
Tel. (3):
777 401 431
E-mail:
zalabska@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do kvalifikace v pátek do 10,00 osobně na místě
Prezentace do HS v pátek do 18,00 výhradně formou SMS ve tvaru: příjmení, jméno, datum narození, BH, los a pořadí zápasů budou zveřejněny následně po losování

Možnosti ubytování v okolí dvorců (viz např. mapy.cz) - vše na pěší docházku do 5-15 minut:
Hotel Zlatá štika
Penzion Cartellone
Ubytování Martin Čermák
Hotel Mrázek
Penzion 102
Penzion Hacienda Ranchero
ubytování Nikola Konopková, Jana Šmoková,
Penzion Austria
Penzion Podkova
Hotel Arnošt
Penzion Birdie

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
25
30
 
 
01.04.2018 13:00:25
2.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
37
25
5
 
08.04.2018 06:34:56
3.
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha
42
25
 
 
04.04.2018 16:27:45
4.
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s.
43
25
 
 
24.03.2018 08:14:14
5.
Procházková Tereza 21.06.1999 I.ČLTK Praha
43
25
185
 
04.04.2018 17:43:19
6.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
49
25
 
volná karta
14.04.2018 22:01:10
7.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
50
25
144
 
23.03.2018 11:36:09
8.
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé
52
25
 
 
26.03.2018 10:51:14
9.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
56
20
 
 
08.04.2018 12:40:27
10.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
17
 
27.03.2018 22:29:07
11.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
62
20
72
 
02.04.2018 10:20:07
12.
Hejčová Dominika 24.10.2000 TK Slavia Orlová
65
20
71
 
03.04.2018 08:02:04
13.
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha
66
20
136
 
25.03.2018 20:18:52
14.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
67
20
181
volná karta
12.04.2018 13:20:48
15.
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice
68
20
 
 
24.03.2018 11:31:42
16.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
70
20
 
 
03.04.2018 11:47:56
17.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
72
20
 
 
21.03.2018 11:18:11
18.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
77
20
22
 
04.04.2018 20:31:40
19.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
77
20
 
 
09.04.2018 03:34:21
20.
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s.
80
20
307
 
02.04.2018 21:44:21
21.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
20
 
 
30.03.2018 12:43:34
22.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
86
15
41
 
27.03.2018 18:38:00
23.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
15
 
 
19.03.2018 17:26:28
24.
Brůchová Lenka 22.04.1993 LTC Mladá Boleslav o.s.
99
15
 
 
30.03.2018 17:50:41
25.
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny
104
15
717
 
30.03.2018 20:57:37
26.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
106
15
10
 
01.04.2018 22:26:57
27.
Křížová Kateřina 12.12.1999 TK Neridé
110
15
240
 
04.04.2018 09:08:53
28.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
111
15
168
 
28.03.2018 21:07:56
29.
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s.
112
15
159
 
09.04.2018 10:30:39
30.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
115
15
28
 
25.03.2018 15:01:01
31.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
123
15
8
 
26.03.2018 08:14:46
32.
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary
162
12
37
 
27.03.2018 22:10:07
33.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
170
12
27
 
21.03.2018 14:07:33
34.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
188
12
33
volná karta ČTS
09.04.2018 20:02:28
35.
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
194
12
42
volná karta ČTS
28.03.2018 09:38:11
36.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
197
9
39
 
31.03.2018 14:03:02
37.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
279
9
29
 
05.04.2018 17:21:49
38.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
323
6
21
 
03.04.2018 17:43:47
39.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
394
6
36
volná karta ČTS
03.04.2018 20:28:24
40.
Zálabská Zuzana 24.11.1985 LTC Pardubice
1031
1
 
volná karta
10.04.2018 14:52:09
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
124
15
352
 
09.04.2018 13:50:46
2.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
12
60
 
08.04.2018 16:25:33
3.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
134
12
243
 
08.04.2018 10:23:00
4.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
137
12
80
 
15.03.2018 19:04:10
5.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
137
12
64
 
19.03.2018 21:29:32
6.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
145
12
40
 
05.04.2018 19:07:02
7.
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice
156
12
275
 
02.04.2018 22:50:00
8.
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé
167
12
 
 
20.03.2018 14:46:32
9.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
168
12
 
 
17.04.2018 11:03:17
10.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
201
9
64
 
05.04.2018 15:01:40
11.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
207
9
51
 
02.04.2018 22:58:02
12.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
210
9
80
 
19.03.2018 19:19:13
13.
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé
215
9
297
 
02.04.2018 00:10:38
14.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTC Panorama Teplice
218
9
55
 
09.04.2018 22:04:07
15.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
228
9
98
 
17.03.2018 15:18:42
16.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
288
9
47
 
02.04.2018 10:15:44
17.
Lašáková Lilien 23.11.2005 LTC Pardubice
419
6
411
volná karta
12.04.2018 21:48:22
18.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
451
6
52
 
25.03.2018 23:00:11
19.
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
484
4
168
 
09.04.2018 14:53:57
20.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
731
3
85
 
23.03.2018 21:07:01
21.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
897
3
79
 
04.04.2018 14:01:35
22.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
897
3
66
 
04.04.2018 18:46:42
23.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
1031
1
92
 
25.03.2018 20:37:14
24.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
1031
1
123
volná karta
25.03.2018 21:07:15
25.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
1031
1
103
volná karta
26.03.2018 23:42:38
26.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1031
1
95
volná karta
30.03.2018 10:36:50
27.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
1031
1
 
volná karta
06.04.2018 13:44:13
28.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku
1031
1
280
volná karta
09.04.2018 22:59:04

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holmanová Markéta 12.04.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
1031
1
 
odhlášeno hráčem
03.04.2018 15:12:08
2.
Kosejková Barbora 27.01.1997 Slavoj Český Brod
119
15
 
odhlášeno hráčem
10.04.2018 22:01:12
3.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
12.04.2018 18:32:03
4.
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň
295
9
50
odhlášeno hráčem
14.04.2018 07:30:31
5.
Benáčková Karolína 28.03.1998 TK Neridé
315
6
 
odhlášeno hráčem
14.04.2018 10:41:05
6.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
147
12
 
odhlášeno hráčem
14.04.2018 11:20:38
7.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1031
1
87
odhlášeno hráčem
14.04.2018 11:40:21
8.
Bencová Veronika 30.07.1998 TK Sparta Praha
201
9
 
IS: lhůta 8 dní
15.04.2018 16:11:22
9.
Beránková Karolína 04.10.2000 TK Sparta Praha
102
15
3
odhlášeno hráčem
15.04.2018 17:52:29
10.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
53
20
 
odhlášeno hráčem
16.04.2018 08:40:03
11.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
23
30
 
odhlášeno hráčem
16.04.2018 09:34:41
12.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
168
12
22
odhlášeno hráčem
16.04.2018 11:53:46
13.
Přikrylová Eliška 14.02.1999 TK Spartak Jihlava
271
9
424
odhlášeno hráčem
17.04.2018 09:27:42
14.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
29
30
 
odhlášeno hráčem
17.04.2018 17:49:51
15.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
135
12
46
odhlášeno hráčem
17.04.2018 21:01:54
16.
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TK Olymp Praha
651
4
67
odhlášeno hráčem
19.04.2018 10:44:43
17.
Husáková Regina 18.01.1990 TK Neridé
178
12
 
odhlášeno hráčem
19.04.2018 12:05:20