Český tenisový svaz

Kosejková Barbora

Datum narození:
27.01.1997
Platnost reg. do:
12.03.2020
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2008
TC Vestec
309 (6)
 
 
 
2009
TC Vestec
145 (12)
497 (3)
 
 
2010
TC Vestec
339 (1)
195 (9)
 
 
2011
1. Vestecká sportovní o.s
 
103 (15)
 
 
2012
1. Vestecká sportovní o.s
 
61 (1)
128 (9)
 
2013
1. Vestecká sportovní o.s
 
 
63 (15)
619 (4)
2014
1. Vestecká sportovní o.s
 
 
48 (15)
362 (6)
2015
1. Vestecká sportovní o.s
 
 
52 (20)
116 (15)
2016
1. Vestecká sportovní o.s
 
 
165 (1)
77 (20)
2017
Slavoj Český Brod
 
 
 
163 (12)
2018
Slavoj Český Brod
 
 
 
119 (15)
2019
Slavoj Český Brod
 
 
 
471 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 6/5

20
 Jednotlivci celkem
20/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 6/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - Středočeská divize
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - SK Tenis Rohatsko
6
2.
01 - Středočeská divize
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice
1
3.
01 - Středočeská divize
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Slovan Kladno - TK Březnice
12
4.
01 - Středočeská divize
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Slovan Kladno
0
5.
01 - Středočeská divize
25.5.2019 NT 9.6.2019, TC Realsport Nymburk B - LTC Slovan Kladno
1
6.
01 - Středočeská divize
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
0
7.
01 - Středočeská divize
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Slovan Kladno - LTC Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - Středočeská divize
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - SK Tenis Rohatsko
4
2.
01 - Středočeská divize
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice
0
3.
01 - Středočeská divize
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Slovan Kladno - TK Březnice
0
4.
01 - Středočeská divize
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Sokol Měchenice - LTC Slovan Kladno
0
5.
01 - Středočeská divize
25.5.2019 NT 9.6.2019, TC Realsport Nymburk B - LTC Slovan Kladno
1
6.
01 - Středočeská divize
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
0
7.
01 - Středočeská divize
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Slovan Kladno - LTC Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25