Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
20.-24.03.
Pořadatel:
TCG Karlovy Vary (A - 800)
Kódové číslo:
206049
Dvorců + povrch:
4 greenset
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kučera Jan
Kolmá 29/161
360 01 Karlovy Vary
Tel. (1):
603 379 692
E-mail:
kucera@tcgkv.cz

Poznámka pořadatele:

Možnost ubytování v areálu TCG - hotel Gejzír (tel.353228695).
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
0
 
03.02.2020 18:44:18
2.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
0
 
27.02.2020 00:01:39
3.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
0
 
05.02.2020 14:23:04
4.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
0
 
27.11.2019 21:06:04
5.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
0
 
04.02.2020 15:09:02
6.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
06.01.2020 18:28:33
7.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
47
25
0
 
23.12.2019 09:21:13
8.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
0
 
09.02.2020 17:15:01
9.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
0
 
25.11.2019 11:08:32
10.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
0
 
11.01.2020 10:58:17
11.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
 
04.02.2020 16:41:55
12.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
0
 
23.01.2020 22:04:24
13.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
24.11.2019 10:18:30
14.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
0
 
23.01.2020 10:02:25
15.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
23.11.2019 20:27:39
16.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
 
02.01.2020 21:09:01
17.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
67
20
0
 
05.11.2019 19:06:39
18.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
70
20
0
 
06.01.2020 18:44:43
19.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
29.12.2019 10:55:21
20.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
01.11.2019 13:36:26
21.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
28.11.2019 07:21:27
22.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
 
04.02.2020 18:58:41
23.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
 
10.02.2020 21:45:32
24.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
79
20
76
 
15.01.2020 20:22:54
25.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
 
12.01.2020 19:05:51
26.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
 
15.12.2019 15:58:23
27.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
08.11.2019 17:43:31
28.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
07.11.2019 01:16:25
29.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
87
15
22
 
14.02.2020 08:56:59
30.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
88
15
0
 
06.12.2019 17:07:25
31.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
0
 
11.02.2020 12:49:02
32.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
 
03.01.2020 13:48:52
33.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
11.11.2019 20:13:17
34.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
 
02.01.2020 18:45:49
35.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
04.12.2019 10:47:10
36.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
 
10.02.2020 18:55:40
37.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
 
29.11.2019 21:36:02
38.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
115
15
0
 
05.02.2020 10:13:31
39.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
01.11.2019 09:42:24
40.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
120
15
53
 
16.02.2020 23:33:05
41.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
05.01.2020 16:12:45
42.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
 
09.11.2019 09:54:00
43.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
0
 
04.02.2020 14:05:38
44.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
12
71
 
08.11.2019 07:10:10
45.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
130
12
0
 
22.11.2019 08:55:27
46.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
 
01.11.2019 12:15:00
47.
Zahraj Kim Michaela 04.06.2002 TCG Karlovy Vary
150
12
80
 
20.12.2019 16:25:09
48.
Kryčová Tereza 03.03.2001 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
151
12
603
 
24.12.2019 15:44:30
49.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
153
12
97
 
20.02.2020 09:09:33
50.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
 
23.02.2020 18:58:06
51.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
01.11.2019 19:44:28
52.
Strebkova Mariya 16.08.2001 TCG Karlovy Vary
196
9
636
 
07.02.2020 14:36:55
53.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
205
9
0
 
01.01.2020 19:20:09
54.
Týnovská Veronika 26.09.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
213
9
0
 
09.02.2020 16:48:36
55.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
219
9
29
 
19.02.2020 16:25:38
56.
Borecká Martina 19.03.1991 LTC Houštka
232
9
0
 
19.02.2020 17:27:52
57.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
245
9
45
 
07.02.2020 18:50:18
58.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
 
27.01.2020 14:22:09
59.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
23.02.2020 13:37:22
60.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
 
28.12.2019 14:38:05
61.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
 
25.02.2020 17:54:14
62.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
355
6
0
 
30.01.2020 16:29:34
63.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
 
05.12.2019 12:46:39
64.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 Slavoj Stod
368
6
184
 
26.11.2019 18:08:42
65.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
900
3
260
 
10.12.2019 22:01:44
66.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
963
1
241
 
22.02.2020 08:09:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Basaraba Lenka 24.01.1977 TK PRECHEZA Přerov o.s.
963
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:12:44
2.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
177
12
96
odhlášeno hráčem
21.02.2020 17:30:11
3.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
561
4
99
odhlášeno hráčem
25.02.2020 17:24:58
4.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
odhlášeno hráčem
26.02.2020 14:08:26