Český tenisový svaz
Datum:
29.06-02.07.
Pořadatel:
BLTC Brno (B - 400)
Kódové číslo:
116016
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Guziur Filip
Mojmírovo náměstí 11
61200 Brno
Tel. (1):
724334009
E-mail:
guziur.filip@gmail.com

Poznámka pořadatele:

PROGRAM ČTVRTEK 2.7.
8:30 semifinále dvouhry
11:00 finále dvouhry


Adresa tenisových kurtů: Lužánecká 3, Brno

Čtyřhra bude hrána podle pravidla "NO-AD", 3. set super-tiebreak.
Dvouhra se hraje na dva vítězné sety, za stavu 1:1 na sety se hraje rozhodující set.



Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
09.06.2020 23:09:43
2.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
115
15
 
 
15.06.2020 10:29:27
3.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
131
12
 
 
11.06.2020 07:50:29
4.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
150
12
53
volná karta
22.06.2020 18:05:18
5.
Chmelík Oliver 22.03.2001 TC Brno.
153
12
81
 
16.06.2020 18:49:25
6.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
159
12
82
 
15.06.2020 17:36:25
7.
Štaubert Jiří 01.02.1993 TK Na Dolině o.s.
164
12
 
 
16.06.2020 13:09:27
8.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
 
08.04.2020 23:05:16
9.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
187
12
40
 
04.06.2020 13:00:07
10.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
203
9
51
 
26.05.2020 15:02:18
11.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
254
9
16
 
28.06.2020 09:49:34
12.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
274
9
80
 
07.05.2020 11:43:19
13.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
291
9
74
 
18.06.2020 20:29:40
14.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
313
6
 
 
27.05.2020 05:50:23
15.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
349
6
85
 
16.06.2020 14:47:13
16.
Sachko Vitaliy 14.07.1997 TC Realsport Nymburk o.s.
353
6
 
 
28.06.2020 17:37:03
17.
Zeman Radim 11.11.2001 TJ Brno-Komín
409
6
381
 
20.05.2020 12:02:49
18.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
419
6
21
 
17.06.2020 18:05:07
19.
Kalvoda Robert 03.05.1971 Mosilana Brno
444
6
 
 
27.06.2020 18:44:58
20.
Fenyk Martin 10.12.2002 BLTC Brno
487
4
329
 
24.06.2020 12:30:59
21.
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno
515
4
 
 
20.06.2020 12:24:51
22.
Ryšánek Jan 18.04.2001 ŽLTC Brno
521
4
383
 
21.06.2020 14:26:22
23.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
603
4
91
Pouze čtyřhra
16.06.2020 18:25:24
24.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
634
4
87
 
07.05.2020 23:36:14
25.
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
650
4
 
volná karta
22.06.2020 18:05:41
26.
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno.
717
4
 
 
18.06.2020 08:36:01
27.
Vaněček Tomáš 05.04.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
717
4
 
volná karta
28.06.2020 15:00:55
28.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB
822
3
343
 
26.06.2020 08:34:18
29.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 ŽLTC Brno
859
3
106
 
26.06.2020 21:35:16
30.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
908
3
273
 
22.06.2020 08:02:37
31.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
954
3
145
 
16.06.2020 10:35:25
32.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
 
27.05.2020 21:10:21
33.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
1032
1
372
 
01.06.2020 20:24:12
34.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
1032
1
303
 
02.06.2020 20:20:19
35.
Hložánek Radek 30.07.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
410
 
02.06.2020 23:21:41
36.
Vanko Tomáš 29.09.2001 TC BORS CLUB
1032
1
 
 
05.06.2020 20:33:38
37.
Cahlík Petr 12.01.1999 NTC Kyjov
1032
1
 
 
07.06.2020 09:49:45
38.
Janča Josef 23.05.1976 TK TILIA Brno
1032
1
 
 
09.06.2020 13:49:00
39.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno
1032
1
396
 
21.06.2020 21:05:02
40.
Maršík Ondřej 15.04.2003 ŽLTC Brno
1032
1
451
volná karta
22.06.2020 12:11:23
41.
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč
1032
1
243
 
23.06.2020 10:23:56
42.
Suchanec Miroslav 26.05.1982 Univerzita Brno
1032
1
 
volná karta
23.06.2020 17:45:30
43.
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno
1032
1
267
 
24.06.2020 12:30:45
44.
Lacombe Pierre-Jerome 21.11.1973 ASK Lipůvka
1032
1
 
volná karta
25.06.2020 17:42:38
45.
Kovařík Tomáš 14.07.2004 BLTC Brno
1032
1
636
 
28.06.2020 09:49:13
46.
Kojecký Jan 26.08.1972 TJ Brno-Komín
1032
1
 
 
28.06.2020 09:56:19

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 14:07:44
2.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
112
15
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 09:47:49
3.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
1032
1
260
odhlášeno hráčem
14.06.2020 12:08:15
4.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
237
9
18
odhlášeno hráčem
16.06.2020 09:00:26
5.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
224
9
327
odhlášeno hráčem
18.06.2020 13:48:16
6.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
521
4
15
odhlášeno hráčem
19.06.2020 14:02:35
7.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
odhlášeno hráčem
19.06.2020 18:41:35
8.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
62
20
 
odhlášeno pořadatelem
20.06.2020 12:23:59
9.
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany
315
6
170
odhlášeno hráčem
21.06.2020 19:36:25
10.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
22.06.2020 18:26:29
11.
Zavřel Vít 13.06.1995 Sokol Brno Žabovřesky
1032
1
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 22:08:56
12.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
195
12
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 09:53:46
13.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
odhlášeno hráčem
26.06.2020 12:31:59
14.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
odhlášeno hráčem
26.06.2020 16:06:34
15.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
267
9
 
odhlášeno hráčem
26.06.2020 18:05:11
16.
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno
340
6
 
odhlášeno hráčem
26.06.2020 20:08:12
17.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
498
4
79
odhlášeno pořadatelem
28.06.2020 11:20:14
18.
Dostál Petr 22.02.1988 BLTC Brno
822
3
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 12:46:08
19.
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno
1032
1
187
odhlášeno pořadatelem
28.06.2020 14:53:43
20.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
odhlášeno hráčem
28.06.2020 15:56:21
21.
Kormys Jaroslav 27.12.1983 -
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
28.06.2020 16:23:42
22.
Poritskyi Andrii 23.03.2005 Beskydský tenisový klub
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
28.06.2020 16:24:04