Český tenisový svaz
Název:
Halový turnaj mužů třídy B
Datum:
22.-25.02.
Pořadatel:
TO SK Žamberk (B - 600)
Kódové číslo:
106077
Dvorců + povrch:
2 kanadská antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Chvátil Miloslav
Příčná 632
564 01 Žamberk
Tel. (1):
736200440
E-mail:
chvatilovi@orlicko.cz

Poznámka pořadatele:

Prosíme hráče o prezentaci v pátek 21.2. do 18:00 u pořadatele turnaje p. Chvátila na tel.: 736 200 440 a nebo rozhodčího p. Neugebauera na tel.: 737 526 963. Po 18 hod bude turnaj rozlosován a pořadí zápasů bude zveřejněno v systému.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
01.11.2019 11:37:50
2.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
 
21.02.2020 10:15:37
3.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
28.12.2019 20:00:00
4.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
 
05.02.2020 14:38:45
5.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
86
15
 
 
24.01.2020 10:37:36
6.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
 
19.02.2020 10:12:51
7.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
15
 
 
06.01.2020 23:55:19
8.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
114
15
 
 
09.11.2019 15:10:55
9.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
 
 
12.12.2019 17:54:44
10.
Musil Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
 
19.02.2020 10:13:36
11.
Jedlička Dominik 30.09.1998 TO SK Žamberk
186
12
 
 
10.02.2020 17:57:21
12.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
238
9
 
 
09.02.2020 21:17:40
13.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
254
9
 
 
10.02.2020 17:08:34
14.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
344
6
124
 
16.02.2020 10:05:21
15.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
426
6
199
 
24.11.2019 20:55:53
16.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
533
4
317
 
21.01.2020 22:52:48
17.
Neugebauer Radek 02.07.1971 TO SK Žamberk
1032
1
 
 
28.01.2020 14:30:19
18.
Neugebauer David 27.05.2001 TO SK Žamberk
1032
1
907
 
28.01.2020 14:30:39
19.
Labounek Michal 16.10.1997 TK Kopřivnice z.s.
1032
1
 
 
30.01.2020 10:36:09
20.
Pešek Jaroslav 29.11.1976 TJ Sokol Vysočany
1032
1
 
 
20.02.2020 10:15:16
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast
1032
1
510
odhlášeno hráčem
07.12.2019 12:03:40
2.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
odhlášeno hráčem
30.12.2019 08:10:51
3.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
308
6
158
odhlášeno hráčem
31.01.2020 18:24:04
4.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
04.02.2020 21:39:57
5.
Kříž Jaromír 10.08.1979 Sokol Jemnice
836
3
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 16:25:05
6.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 09:26:51
7.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
odhlášeno hráčem
10.02.2020 14:44:56
8.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
822
3
363
odhlášeno hráčem
11.02.2020 14:37:13
9.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
160
12
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 21:00:15
10.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
239
9
67
odhlášeno hráčem
12.02.2020 19:18:57
11.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
152
12
66
odhlášeno hráčem
12.02.2020 19:46:47
12.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 15:58:40
13.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
14.02.2020 17:28:25
14.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
odhlášeno hráčem
14.02.2020 22:33:07
15.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
IS: kolizní přihláška
15.02.2020 12:00:03
16.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1032
1
232
odhlášeno hráčem
15.02.2020 13:23:17
17.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1032
1
202
odhlášeno hráčem
15.02.2020 13:25:00
18.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
odhlášeno hráčem
15.02.2020 22:49:36
19.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:48:14
20.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 19:34:59
21.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 19:45:44
22.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
73
20
65
odhlášeno hráčem
17.02.2020 21:21:21