Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  05.-08.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Řezníček Vladimír
 
 
 
Bena Libor
6:4, 6:4
 
Bugaj Martin
6:1, 6:1
 
Pírek František
6:2, 6:1
 
Zaporozhchenko Ihor
7:5, 7:6
 
Cintl Matěj
6:1, 6:4
 
Jakoubek Petr
6:3, 4:6, 1:0
 
Arendar Roman
7:5, 6:4
 
 
 
Bursa Matyáš
7:5, 6:2
 
Vavák Erik
6:0, 6:0
 
Fafl Martin
6:4, 6:2
 
Hachle Jan
6:1, 6:1
 
Šilhavý Jan
scr.
 
Hankovec Václav
1:6, 7:6, 1:0
 
Černý Matyáš
6:2, 6:4
 
Emborg Patrik
6:2, 6:1
 
Kuneš Filip
6:1, 7:6
 
Kadlec Martin
6:0, 6:0
 
Průcha Patrik
6:3, scr.
 
Karas Luboš
7:6, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Beneš Michal
 
Jindra Pavel
6:2, 6:1
 
Kazda Martin
2:6, 6:0, 1:0
 
Benda Marek
6:2, 2:6, 1:0
 
Moravec František
6:0, 6:4
 
Vyhlas Radek
6:1, 6:4
 
Kostelný Marek
6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:3
 
Svoboda Matouš
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: ,černý,kuneš,kazda,moravec, 19.30: beneš,karas ,ČASY PŘÍJEZDŮ BUDOU PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNY, SLEDUJTE IS. NEDĚLE : 9.00 : arendar , fafl,svoboda,kazda ,řezníček ,cintl ,10.15 : černý,beneš
Počet účastníků28
NasazeníBH
Řezníček Vladimír 6220
Svoboda Matouš 9215
Arendar Roman 11115
Beneš Michal 12115
Jakoubek Petr 15912
Černý Matyáš 16912
Hankovec Václav 17612
Jindra Pavel 2059
Kategorie : 6Součet BH: 110
Kódové číslo akce: 102035

Řezníček Vladimír - Kohout Štěpán
 
 
 
Moravec František - Průcha Patrik
5:7, 6:4, 1:0
 
Cintl Matěj - Hachle Jan
6:2, 6:1
 
Hankovec Václav - Jakoubek Petr
4:6, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Šilhavý Jan - Černý Matyáš
 
Fafl Martin - Emborg Patrik
6:3, 5:7, 1:0
 
 
 
 
6:2, 6:7, 1:0
 
Arendar Roman - Pírek František
 
Kuneš Filip - Kazda Martin
4:6, 7:5, 1:0
 
Karas Luboš - Vavák Erik
6:2, 6:2
 
 
1:0, scr.
 
Beneš Michal - Jindra Pavel
 
Poznámka pořadatele: neděle : debly předkola v 14.00 , zbytek v 15.00.
Počet dvojic10
NasazeníBH
Řezníček Vladimír 6220
Arendar Roman 11115
Beneš Michal 12115
Jakoubek Petr 15912
Černý Matyáš 16912
Hankovec Václav 17612
Jindra Pavel 2059
Kohout Štěpán 2409
Kategorie : 5Součet BH: 104
Kódové číslo akce: 104035

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čermák Pavel10.04.1990TC ESO Praha z.s.
Horčák Václav11.07.1975Sokol Horní Počernice
Adamec Martin14.06.1982TC Realsport Nymburk o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Benda Marek24.03.1998Tenis Cibulka
Kazda Martin26.07.2001TJ Sokol Vysočany
Jindra Pavel07.06.1999TK Kaznějov
Černý Matyáš15.10.2001Severočeská tenisová o.s.
Šilhavý Jan06.08.2000Severočeská tenisová o.s.
Hachle Jan30.07.1997TK ZVVZ Milevsko
Cintl Matěj29.11.1998Tenisklub Cheb
Kohout Štěpán30.09.1981Tenis Cibulka