Český tenisový svaz

Emborg Patrik

Datum narození:
08.05.2000
Platnost reg. do:
30.09.2018
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
RS SPORTCENTRUM
801 (6)
 
 
 
2013
TK Sparta Praha
475 (1)
666 (4)
 
 
2014
TK Sparta Praha
 
334 (9)
 
 
2015
TK Sparta Praha
 
335 (1)
883 (3)
 
2016
SK Aritma Praha
 
 
453 (6)
 
2017
SK Aritma Praha
 
 
222 (12)
 
2018
SK Aritma Praha
 
 
237 (9)
 
11.08.2018

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 4/4

8>4 Emborg, Phan - Novák, Slabihoudek 6:3, 6:3
4>2 Hankovec, Burger - Emborg, Phan 6:2, 2:6, 1:0
získané body: 7 b.
18.08.2018, Koska Cup - 1.ročník

Lokomotiva Plzeň (C - 300), K: 4/5

16>8 Emborg, Fafl - Klír, Škrla 2:6, 7:6, 1:0 (3)
8>4 Emborg, Fafl - Zaporozhchenko, Kotýk scr.
4>2 Emborg, Fafl - Mikeš, Reisinger 7:6, 6:3
2>1 Emborg, Fafl - Koskuba, Koskuba 6:1, 5:7, 1:0 (7)
získané body: 20 b.
08.09.2018

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

8>4 Kvis, Černý - Emborg, Arendar 5:7, 6:2, 1:0
získané body: 0 b.
15.09.2018, LTC Řevnice

LTC Řevnice (C - 300), K: 4/4

16>8 Emborg, Fafl - Kocura, Bulan 6:1, 6:0
8>4 Emborg, Fafl - Řihovský, Matouš 6:2, 6:4
4>2 Emborg, Fafl - Chlumský, Hübl 6:2, 6:1
2>1 Dybal, Pírek - Emborg, Fafl scr.
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
16.6.2018, Sokol Petrovice A - SK Aritma Praha B
0
2.
03. 1.třída B
23.6.2018, SK Aritma Praha B - TK Start Praha-Topolka C
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
16.6.2018, Sokol Petrovice A - SK Aritma Praha B
0
2.
03. 1.třída B
23.6.2018, SK Aritma Praha B - TK Start Praha-Topolka C
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
10.6.2018, SK Aritma Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
2.
22. 1.třída B
17.6.2018, LTC Modřany 2005 A - SK Aritma Praha A
1
3.
22. 1.třída B
24.6.2018, SK Aritma Praha A - TJ Solidarita Praha 10
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
10.6.2018, SK Aritma Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
2
2.
22. 1.třída B
17.6.2018, LTC Modřany 2005 A - SK Aritma Praha A
5
3.
22. 1.třída B
24.6.2018, SK Aritma Praha A - TJ Solidarita Praha 10
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11