Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK Sparta Praha
Datum:  11.-15.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Zajíčková Kateřina (1)
 
 
 
Marešová Beata
6:4, 6:0
 
Svoboda Adéla
6:1, 6:1
 
Drábová Sára
6:2, 6:1
 
Zeinerová Victoria
6:4, 6:2
 
Pěnčíková Tereza (11)
6:4, 6:4
 
Jančaříková Anna
1:6, 6:4, 6:4
 
Hladíková Emma (10)
6:1, 6:1
 
 
 
Střihavková Nela
6:1, 6:0
 
Langášová Zuzana
7:6, 6:1
 
Hadrabová Radka
4:6, 7:6, 6:0
 
Šulcová Gabriela
5:7, 6:3, 7:6
 
Padrnosová Nela (5)
7:5, 6:2
 
 
 
Chlumská Laura (3)
6:3, 7:5
 
 
 
Koutníková Bára
6:3, 6:1
 
Matoušková Tereza
6:2, 6:4
 
Schmidová Nina
6:4, 6:2
 
Kotová Sofie
6:1, 6:0
 
Vávrová Lucie (16)
6:2, 6:4
 
Blažková Barbora
6:3, 6:0
 
Foldová Kateřina (13)
7:5, 1:6, 6:4
 
 
 
Tofi Satine
6:1, 6:2
 
Nikodymová Kristýna
scr.
 
Jiráková Sofie
6:3, 6:2
 
Ulihrachová Ella
6:0, 6:0
 
Krejčíková Viktorie (6)
6:2, 1:6, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Radová Sofie (8)
 
Vlková Karolína
6:0, 6:1
 
Kučerová Eliška
6:3, 6:1
 
Mabouka Sofia
6:2, 6:2
 
Tvrzská Amélie
6:0, 6:2
 
 
7:6, 6:4
 
Vernerová Sabina (9)
 
Latislavová Tereza
3:6, 6:1, 6:3
 
Reifová Justýna (12)
6:4, 6:0
 
Zaťko Melisa
6:2, 6:4
 
Nantlová Ella
6:1, 6:1
 
Gabrielová Edita Luisa
6:1, 6:3
 
Miškovský Nathalie Charlize
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Hrdličková Terezie (4)
 
 
6:3, 6:3
 
Smékalová Barbora (7)
 
Staňková Laura
6:3, 6:1
 
Michna Lisa
6:1, 6:0
 
Brodská Laura
4:6, 6:4, 6:2
 
Kubíková Kateřina
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Bukalová Adriana (14)
 
Kasperova Tereza
6:3, 2:6, 7:6
 
Halfarová Eva (15)
6:3, 6:0
 
Slavíková Tereza
6:2, 6:1
 
Veberová Nikola
6:3, 7:6
 
Žáčková Marcela
6:4, 6:1
 
Zimová Lela
7:5, 6:7, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Havelková Natálie (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Rozehrávka možná od 8,00. Startovné (500Kč-přesně) prosím uhradit na ředitelství turnaje 15 min. před plánovanou hrou. Prosím o oblečení dle SŘ. Hra začíná v 9:00 Marešová-Svoboda, Střihavková-Langášová,Hadrabová-Šulcová,Koutníková-Matoušková,Tofi-Nikodymová,Jiráková-Ulihrachová,Vlková-Kučerová,Mabouka-Tvrzská V 10:00 Gabrielová-Miškovský,Staňková-Michna,Brodská-Kubíková,Žáčková-Zimová,Drábová-Zeinerová,Pěnčíková-Jančaříková,Schmidová-Kotová,Vávrová-Blažková, V 11:30 Latislavová-Reifová,Zaťko-Nantlová,Kasperova-Halfarová,Slavíková- Veberová,Zajíčková,Hladíková,Padrnosová,Chlumská, Ve 12:45 Foldová,Krejčíková,Radová,Vernerová,Hrdličková,Smékalová,Bukalová,Havelková Přihlášky do čtyřhry do 13,00

Hrací plán byl automaticky vylosován 11.08.2022 18:13:19
Počet účastníků52
NasazeníBH
Zajíčková Kateřina 360
Havelková Natálie 1245
Chlumská Laura 1345
Hrdličková Terezie 1735
Padrnosová Nela 2135
Krejčíková Viktorie 2635
Smékalová Barbora 2935
Radová Sofie 3130
Kategorie : 12Součet BH: 320
Kódové číslo akce: 812181

Havelková Natálie - Vernerová Sabina (1)
 
 
 
Svoboda Adéla - Ulihrachová Ella
6:3, 1:6, 1:0 (9)
 
Jiráková Sofie - Michna Lisa
6:3, 6:2
 
Vlková Karolína - Kasperova Tereza
6:1, 7:6
 
Gabrielová Edita Luisa - Nikodymová Kristýna
6:4, 6:4
 
Reifová Justýna - Halfarová Eva (6)
6:1, 4:6, 1:0 (6)
 
Miškovský Nathalie Charlize - Brodská Laura
7:5, 6:2
 
Staňková Laura - Chlumská Laura (4)
6:1, 6:1
 
 
 
Nantlová Ella - Zaťko Melisa
scr.
 
Žáčková Marcela - Kubíková Kateřina
6:1, 6:2
 
Foldová Kateřina - Blažková Barbora
6:1, 7:6
 
Šulcová Gabriela - Latislavová Tereza
6:4, 6:0
 
Radová Sofie - Marešová Beata (7)
6:4, 6:4
 
 
 
 
7:6, 6:1
 
Bukalová Adriana - Hrdličková Terezie (5)
 
Schmidová Nina - Jančaříková Anna
5793109+
 
Veberová Nikola - Zimová Lela
7:6, 6:1
 
Hadrabová Radka - Vávrová Lucie
1:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Langášová Zuzana - Kučerová Eliška
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Smékalová Barbora - Hladíková Emma (3)
 
 
3:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Pěnčíková Tereza - Drábová Sára (8)
 
Kotová Sofie - Koutníková Bára
6:3, 6:4
 
Slavíková Tereza - Tvrzská Amélie
6:2, 6:2
 
Matoušková Tereza - Tofi Satine
6:2, 6:4
 
Zeinerová Victoria - Střihavková Nela
6:4, 7:5
 
 
6:4, 6:1
 
Krejčíková Viktorie - Padrnosová Nela (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Ne - singl 9,30, čtyřhra od 11:30

Hrací plán byl automaticky vylosován 12.08.2022 13:43:33
Počet dvojic25
NasazeníBH
Havelková Natálie 1245
Chlumská Laura 1345
Hrdličková Terezie 1735
Padrnosová Nela 2135
Krejčíková Viktorie 2635
Smékalová Barbora 2935
Radová Sofie 3130
Vernerová Sabina 3430
Kategorie : 12Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 814181

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ulich Viktorie03.04.2011TK Oáza Říčany
Jelínková Adéla10.01.2011TK Sparta Praha