Český tenisový svaz

Zeinerová Victoria

Datum narození:
27.07.2011
Platnost reg. do:
30.09.2022
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022
LTC Modřany 2005
146 (12)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/-

0
2
05.06.2021, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
3
12.06.2021, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/5

0
4
26.06.2021, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 6/6

14
5
28.06.2021

SK Tenis Mýto, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
6
01.07.2021, PŘEBOR ČOS - VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

10
7
03.07.2021, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
8
06.07.2021

Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
9
10.07.2021

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

0
10
17.07.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

15
11
19.07.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
12
07.08.2021, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/-

0
13
09.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
14
14.08.2021, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

0
15
16.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

15
16
21.08.2021

TENIS Klánovice (C - 300), K: 4/4

0
17
25.08.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/5

0
18
28.08.2021

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

0
19
30.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

10
20
04.09.2021, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/4

15
21
11.09.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

10
22
18.09.2021

TK Písek (B - 400), K: 8/8

0
23
25.09.2021

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
24
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 1/-

26
 Jednotlivci celkem
175/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/-

-
2
05.06.2021, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

5
3
12.06.2021, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/5

7
4
26.06.2021, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 6/6

10
5
28.06.2021

SK Tenis Mýto, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
6
01.07.2021, PŘEBOR ČOS - VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

5
7
03.07.2021, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

7
8
06.07.2021

Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
9
10.07.2021

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

-
10
17.07.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

10
11
19.07.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
12
07.08.2021, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
13
09.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
14
14.08.2021, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
15
16.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
16
21.08.2021

TENIS Klánovice (C - 300), K: 4/4

0
17
25.08.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/5

15
18
28.08.2021

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

7
19
30.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
20
04.09.2021, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/4

7
21
11.09.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

15
22
18.09.2021

TK Písek (B - 400), K: 8/8

16
23
25.09.2021

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

0
24
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 1/-

-
 Jednotlivci celkem
141/18
21.08.2021

TENIS Klánovice (C - 300), K: 4/4

4>2 Klarová, Stará - Hanzíková, Zeinerová 3:6, 7:5, 1:0 (3)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
30.5.2021, LTC Modřany 2005 B - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
2.
41. 1.třída A
6.6.2021, TJ Solidarita Praha 10 - LTC Modřany 2005 B
0
3.
41. 1.třída A
20.6.2021, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
30.5.2021, LTC Modřany 2005 B - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
2.
41. 1.třída A
6.6.2021, TJ Solidarita Praha 10 - LTC Modřany 2005 B
0
3.
41. 1.třída A
20.6.2021, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0