Český tenisový svaz

Ulihrachová Ella

Datum narození:
07.06.2011
Platnost reg. do:
19.11.2021
Klub:
Pliskova Tennis Academy, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022
Pliskova Tennis Academy,
185 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/-

0
2
12.06.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

0
3
01.07.2021, PŘEBOR ČOS - VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

0
4
03.07.2021, PWJ TOUR

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 4/4

0
5
06.07.2021

Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
6
10.07.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
7
14.07.2021, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

10
8
17.07.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

0
9
19.07.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
10
22.07.2021, PWJT21- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 5/5

0
11
24.07.2021

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

15
12
28.07.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
13
31.07.2021, TK PTA Kolín

TK PTA Kolín (C - 300), K: 4/4

0
14
02.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
15
07.08.2021

TK Benešov (C - 300), K: 4/4

10
16
09.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

15
17
14.08.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

15
18
18.08.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
19
25.08.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/5

10
20
28.08.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

10
21
04.09.2021, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 300), K: 4/4

10
22
18.09.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
23
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 1/-

26
24
05.08.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
146/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/-

-
2
12.06.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

0
3
01.07.2021, PŘEBOR ČOS - VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

5
4
03.07.2021, PWJ TOUR

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 4/4

0
5
06.07.2021

Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
6
10.07.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
7
14.07.2021, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

0
8
17.07.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

0
9
19.07.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
10
22.07.2021, PWJT21- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 5/5

0
11
24.07.2021

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

0
12
28.07.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
13
31.07.2021, TK PTA Kolín

TK PTA Kolín (C - 300), K: 4/4

0
14
02.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
15
07.08.2021

TK Benešov (C - 300), K: 4/4

0
16
09.08.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
17
14.08.2021, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

7
18
18.08.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
19
25.08.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/5

0
20
28.08.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

10
21
04.09.2021, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 300), K: 4/4

7
22
18.09.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

0
23
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 1/-

-
24
05.08.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
54/21
28.08.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

8>4 Ulihrachová, Ulich - Žáčková, Hanzíková 7:5, 6:1
4>2 Ulihrachová, Ulich - Ratajová, Vlková 3:6, 2:0, scr.
2>1 Střídová, Drábová - Ulihrachová, Ulich 6:3, 5:7, 1:0 (6)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44. 2.třída B
30.5.2021, Pliskova Tennis Academy, z.s. - TENIS Klánovice B
0
2.
44. 2.třída B
6.6.2021, TK Konstruktiva, z.s. - Pliskova Tennis Academy, z.s.
0
3.
44. 2.třída B
20.6.2021, Pála Vízner Tennis z.s. A - Pliskova Tennis Academy, z.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44. 2.třída B
30.5.2021, Pliskova Tennis Academy, z.s. - TENIS Klánovice B
1
2.
44. 2.třída B
6.6.2021, TK Konstruktiva, z.s. - Pliskova Tennis Academy, z.s.
0
3.
44. 2.třída B
20.6.2021, Pála Vízner Tennis z.s. A - Pliskova Tennis Academy, z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6