Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
TK Havířov z.s.
Kódové číslo:
716970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777034009
Tel. (2):
777034027
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Program na sobotu 12.6.2021. UPOZORNĚNÍ!!! Při prezentaci podepíše zákonný zástupce hráče Čestné prohlášení, že hráč absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test nebo před 3 dny test antigenní a uvede kontaktní telefon za účelem případného trasování.
prezentace do 8.15 hod. - Bill, Gola, Hašek, Hromulák, Ivanovič, Kučatý, Mandelík, Mrakvia, Orság, Pečonka, Rousek, Rybka J. Rybka D., Stavěla, Šandrik, Telnar, Vymazal, Výtisk,
prezentace do 9.15 hod. - Cieslar, Kubaczka, Moravec, Pajer, Penhaker, Prstecký, Smolík, Sýkora, Syryčanský J., Šipula, Trunečka, Vala, Václavek, Valkovič, Vičar, Zdrazila,
prezentace do 10.15 hod. - Hanzal, Klar, Lehnert, Pešek,
prezentace do 11.00 hod. - Papavasiliu, Slováček, Němec, Kliment, Palacký,
prezentace do 12.00 hod. - Dvořák, Drlík, Kašpárek, Tichý, Robenek, Franc, Tomica,
prezentace do 13.00 hod. - Syryčanský A.,
PREZENTACE PRO ČTYŘHRU V SOBOTU 12.6.2021 DO 12.00 HOD.



Prezentace v pátek 11.6.2021 v čase 16.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně Tenisového klubu Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 12.6.2021 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov, z.s.
29
45
 
prezentován
25.05.2021 17:24:01
2.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
37
45
 
prezentován
25.05.2021 19:44:02
3.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
35
 
prezentován
21.05.2021 22:32:29
4.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
69
30
 
prezentován
22.05.2021 23:49:47
5.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
76
30
 
prezentován
22.05.2021 11:25:57
6.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
89
25
 
prezentován
16.05.2021 16:31:43
7.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
91
25
 
prezentován
16.05.2021 13:01:42
8.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
96
25
 
prezentován
25.05.2021 15:40:29
9.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
106
25
 
prezentován
01.06.2021 21:03:00
10.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
113
20
 
prezentován
20.05.2021 18:17:42
11.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
154
15
 
prezentován
14.05.2021 10:17:56
12.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
154
15
 
prezentován
07.06.2021 20:13:48
13.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
185
15
 
prezentován
25.05.2021 16:30:33
14.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
186
15
 
prezentován
13.05.2021 10:36:50
15.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
188
15
 
prezentován
07.06.2021 12:24:30
16.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
238
12
 
prezentován
06.06.2021 13:41:15
17.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
240
12
 
prezentován
08.06.2021 19:56:02
18.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
266
12
 
prezentován
20.05.2021 18:23:18
19.
Vymazal David 07.10.2009 TK Milo Olomouc
267
12
 
prezentován
07.06.2021 18:51:08
20.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
12
 
prezentován
24.05.2021 11:16:10
21.
Hanzal Šimon 08.03.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
287
12
 
prezentován
14.05.2021 08:50:45
22.
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota
325
12
 
prezentován
18.05.2021 06:36:10
23.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
344
9
 
prezentován
02.06.2021 05:42:40
24.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
387
9
 
prezentován
11.06.2021 14:37:22
25.
Šandrik Marek 22.06.2009 TK Slavia Orlová
398
9
 
prezentován
27.05.2021 06:45:44
26.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s.
420
9
 
prezentován
10.06.2021 08:31:09
27.
Pečonka Radovan 28.12.2010 TK SC OSTRAVA
470
9
 
prezentován
23.05.2021 09:46:39
28.
Cieslar Vít 21.07.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
476
9
 
prezentován
20.05.2021 23:47:37
29.
Mrakvia Kristián 21.09.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
506
9
 
prezentován
08.06.2021 20:19:44
30.
Hromulák Michal 14.10.2009 TK Havířov, z.s.
963
4
 
prezentován
03.06.2021 21:07:47
31.
Lehnert Lukáš 20.01.2009 Tenisklub7
1077
4
 
prezentován
10.06.2021 12:19:08
32.
Stavěla Jan 02.01.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1562
3
 
prezentován
31.05.2021 21:06:12
33.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová
1687
1
 
prezentován
13.05.2021 16:40:26
34.
Syryčanský Jonáš 17.11.2011 TK DEZA Valašské Meziříčí
1687
1
 
prezentován
14.05.2021 21:23:13
35.
Vičar Tomáš 01.06.2011 TK Na Dolině o.s.
1687
1
 
prezentován
22.05.2021 06:53:53
36.
Ivanovič Adam 14.04.2011 TK Havířov, z.s.
1687
1
 
prezentován
23.05.2021 10:11:53
37.
Valkovič Šimon 05.12.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.
1687
1
 
prezentován
23.05.2021 14:44:52
38.
Vala Max 04.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá
1687
1
 
prezentován
24.05.2021 10:48:39
39.
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1687
1
 
prezentován
25.05.2021 20:11:54
40.
Gola Petr 02.06.2011 TK Na Dolině o.s.
1687
1
 
prezentován
26.05.2021 19:07:20
41.
Klar Dominik 09.04.2011 SK Vitality Slezsko o.s.
1687
1
 
prezentován
27.05.2021 14:27:02
42.
Rousek Jonáš 16.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1687
1
 
prezentován
30.05.2021 14:26:35
43.
Hašek Jiří 02.04.2011 TK Slavia Orlová
1687
1
 
prezentován
01.06.2021 13:00:43
44.
Moravec Adam 05.11.2011 Tennis Hill Havířov o.s.
1687
1
 
prezentován
01.06.2021 18:23:57
45.
Telnar Adam 17.05.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1687
1
 
prezentován
01.06.2021 18:41:46
46.
Orság Štěpán 14.01.2011 TK Na Dolině o.s.
1687
1
 
prezentován
03.06.2021 20:54:45
47.
Penhaker Bernard 26.08.2011 Tennis Hill Havířov o.s.
1687
1
 
prezentován
08.06.2021 14:46:26
48.
Kučatý Michael 16.12.2011 TK Slavia Orlová
1687
1
 
prezentován
09.06.2021 13:07:29
49.
Kubaczka Filip 16.06.2011 SK Vitality Slezsko o.s.
1687
1
 
prezentován
11.06.2021 12:19:26
50.
Pešek Richard 06.03.2011 Rožnovský tenisový klub
1687
1
 
prezentován
11.06.2021 12:53:51
51.
Zdrazila Samel Krystof 24.01.2011 TC Ostrava Nová Ves
1687
1
 
prezentován
11.06.2021 14:36:29
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
53.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
54.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
35
45
 
odhlášeno hráčem
17.05.2021 14:29:16
2.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
157
15
 
odhlášeno hráčem
30.05.2021 20:25:50
3.
Waloschek Jan 14.03.2011 Tennis Hill Havířov o.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem e-mail
07.06.2021 07:49:22
4.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
126
20
 
odhlášeno hráčem
07.06.2021 11:52:30
5.
Kaleta Šimon 13.02.2011 TK Havířov, z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2021 13:08:15
6.
Tichý David 04.02.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba
381
9
 
odhlášeno hráčem sms
09.06.2021 19:25:42
7.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov, z.s.
132
20
 
odhlášeno hráčem
10.06.2021 14:21:34
8.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
115
20
 
odhlášeno hráčem
10.06.2021 14:32:42
9.
Günther Max 30.03.2011 TK Havířov, z.s.
1687
1
 
odhlášeno pořadatelem
11.06.2021 16:32:26
10.
Tykva David 17.01.2009 DTJ Tenis Vřesina
963
4
 
odhlášeno hráčem
11.06.2021 16:57:19