Datum narození: | 04.02.2009 |
Platnost reg. do: | 02.03.2025 |
Klub: | TO VOKD Ostrava-Poruba |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 973 (6) | |||
2021 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 381 (9) | |||
2022-Z | TO VOKD Ostrava-Poruba | 712 (1) | |||
2022-L | TO VOKD Ostrava-Poruba | 839 (1) | |||
2023-Z | TO VOKD Ostrava-Poruba | 675 (3) |
|||
2023-L | TO VOKD Ostrava-Poruba | 784 (3) |
|||
2024-Z | TO VOKD Ostrava-Poruba | 455 (1) |
844 (3) | ||
2024-L | TO VOKD Ostrava-Poruba | 435 (1) |
651 (4) |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Robenek Štěpán | - | Tichý David | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žák, Chovanec | - | Tichý, Svoboda | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Tichý David | - | Olšovský Matěj | 6:2, 6:2 |
16>8 | Vágner Dominik | - | Tichý David | 6:1, 6:1 |
získané body: 7 b. |
16.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Rybka, Žampach | - | Tichý, Svoboda | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Havel Tomáš | - | Tichý David | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Grulich Josef | - | Tichý David | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Onderka, Mandelík | - | Svoboda, Tichý | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Mandelík Michal | - | Tichý David | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mück, Kovář | - | Svoboda, Tichý | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mandelík Michal | - | Tichý David | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Herman Richard | - | Tichý David | 7:6 (3), 6:2 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Tichý David | - | Vondráček Robert | 7:6 (3), 6:4 |
16>8 | Homolka Filip | - | Tichý David | 6:0, 6:1 |
získané body: 9 b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
15.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kuneta Tadeáš | - | Tichý David | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
15.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |