Český tenisový svaz

Dvořák Jakub

Datum narození:
06.11.2009
Platnost reg. do:
13.10.2025
Klub:
TK EZE Olomouc z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Milo Olomouc
586 (9)
 
 
 
2021
TK EZE Olomouc z.s.
238 (12)
 
 
 
2022
TK EZE Olomouc z.s.
80 (1)
402 (4)
 
 
24.08.2021, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

16>8 Lyčka, Bohatý - Dvořák, Hegr 6:7 (5), 7:5, 1:0 (2)
získané body: 0 b.
28.08.2021

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

8>4 Lošák, Dvořák - Všetula, Krzystek 6:1, 2:6, 1:0 (8)
4>2 Lošák, Dvořák - Žák, Horák 6:1, 6:2
2>1 Witoš, Veselý - Lošák, Dvořák 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2021, SK LAMA o.s./TK Hlučín - SK Vitality Slezsko o.s. A
1
2.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2021, Tenis Nový Jičín,z.s. - SK LAMA o.s./TK Hlučín
1
3.
Oblastní přebor skupina B
26.06.2021, SK LAMA o.s./TK Hlučín - TJ TO Sokol Stará Bělá A
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2021, SK LAMA o.s./TK Hlučín - SK Vitality Slezsko o.s. A
1
2.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2021, Tenis Nový Jičín,z.s. - SK LAMA o.s./TK Hlučín
1
3.
Oblastní přebor skupina B
26.06.2021, SK LAMA o.s./TK Hlučín - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
17.07.2021

TK Letohrad (C - 300), K: 4/4

4>2 Dvořák, Rousek - Dorazil, Gerišer 6:3, 6:4
2>1 Dvořák, Rousek - Vítek, Grasev 6:1, 6:0
získané body: 15 b.
19.07.2021

LTC Pardubice (B - 400), K: 10/11

16>8 Dvořák, Rousek - Jaroš, Michna 6:3, 7:5
8>4 Vágner, Rakouš - Dvořák, Rousek 6:0, 6:1
získané body: 28 b.
31.07.2021

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: -/4

4>2 Tichý, Dvořák - Bury, Hašek 6:2, 6:4
2>1 Tichý, Dvořák - Mandelík, Kytka 6:3, 6:1
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2021, SK LAMA o.s. A - TK Gymnázium Uničov
9
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2021, Tenis Nový Jičín,z.s. A - SK LAMA o.s. A
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2021, SK LAMA o.s. A - SK JC Sport Opava A
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2021, SK LAMA o.s. A - TK Gymnázium Uničov
0
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2021, Tenis Nový Jičín,z.s. A - SK LAMA o.s. A
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2021, SK LAMA o.s. A - SK JC Sport Opava A
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15