Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 12.-14.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Vachková Valentina | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pažoutová Nela | 7:6 (9), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Palečková Tereza | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mottlová Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Jarolímková Nikol Marie | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vantuchová Aneta | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Glaserová Eva | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Sekmilerová Tereza | | | 7:6 (4), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Janoušová Adéla | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Poláková Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Jiroušková Monika | | | | | 2:6, 7:6 (4), 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štolbová Nikola | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Havlová Michaela | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Fialová Barbora | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hartigova Valerie | | | | | | |
| | | | | | |
Tvrzská Karolína | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Melicharová Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Čížková Veronika | | | 6:3, 4:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bošinová Leona | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Chmelíková Charlotte | | | | | | |
| | | | | | |
Slavíková Barbora | | | | | | 6:3, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jeřábková Alice | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Havlíková Viktorie | 3:6, 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Tešková Sára | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Nicol | | | | | | |
| | | | | | |
Čermáková Jana Klára | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Škachová Miriam | | | | | | |
| | | | | | |
Benešová Valentýna | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Vlasáková Vendula | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | | | | | | |
| | | | | | |
Michlová Lucie | | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Benedova Lea | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Reitmaierová Stela | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Říčková Karolina | | | 6:2, 3:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Sophie | | | | | | |
| | | | | | |
Hatinová Tereza | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Müllerová Kristýna | | | | | | |
| | | | | | |
Fortelková Karolína | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Petržílková Adéla | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fajmonová Sarah Melany | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence AV do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: finále 13 30 |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Vachková Valentina | 33 | 30 | Fajmonová Sarah Melany | 45 | 25 | Jiroušková Monika | 58 | 20 | Klemšová Simona | 59 | 20 | Poláková Veronika | 103 | 15 | Slavíková Barbora | 113 | 12 | Michlová Lucie | 122 | 12 | Chmelíková Charlotte | 144 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 146 |
Kódové číslo akce: 612830 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Raková Viola | 07.06.2008 | LTC Kolín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Benedova Lea | 01.08.2008 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|