Český tenisový svaz

Vlasáková Vendula

Datum narození:
15.09.2008
Platnost reg. do:
04.04.2023
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Slavoj Český Brod
1158 (3)
 
 
 
2021
Slavoj Český Brod
554 (1)
 
 
 
2022-Z
Slavoj Český Brod
 
350 (4)
 
 
2022-L
Slavoj Český Brod
 
324 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., LTC Houšťka - Slavoj Český Brod
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., Slavoj Český Brod - TK Neridé
0
1.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., Slavoj Český Brod B - TK Benátky nad Jizerou
0
2.
22 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., LTC Mladá Boleslav z.s. - Slavoj Český Brod B
1
3.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., LTC Houšťka - Slavoj Český Brod
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., Slavoj Český Brod - TK Neridé
0
1.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., Slavoj Český Brod B - TK Benátky nad Jizerou
0
2.
22 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., LTC Mladá Boleslav z.s. - Slavoj Český Brod B
0
3.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod
0
2.
33 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - Slavoj Český Brod
1
1.
35 - II. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Radošovice - Slavoj Český Brod B
1
2.
35 - II. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TJ Slavia Radonice - Slavoj Český Brod B
0
3.
35 - II. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Slavoj Český Brod B - TJ TK Neratovice
1
4.
35 - II. třída B
18.06.2022 NT 26.06., I. ČLTPK Čerčany B - Slavoj Český Brod B
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod
0
2.
33 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - Slavoj Český Brod
2
1.
35 - II. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Radošovice - Slavoj Český Brod B
1
2.
35 - II. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TJ Slavia Radonice - Slavoj Český Brod B
3
3.
35 - II. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Slavoj Český Brod B - TJ TK Neratovice
1
4.
35 - II. třída B
18.06.2022 NT 26.06., I. ČLTPK Čerčany B - Slavoj Český Brod B
3
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15