Český tenisový svaz

Jarolímková Nikol Marie

Datum narození:
15.03.2008
Platnost reg. do:
02.12.2022
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Žalov
383 (9)
 
 
 
2020
Open Tennis Club
101 (20)
342 (6)
 
 
2021
Open Tennis Club
40 (1)
155 (9)
 
 
2022-Z
Open Tennis Club
 
37 (20)
 
 
2022-L
Open Tennis Club
 
23 (25)
412 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
00 - Středočeská divize
28.05.2022 NT 05.06., F.H.TK Dobřichovice - Open Tennis Club
1
2.
00 - Středočeská divize
30.04.2022 NT 08.05., Open Tennis Club - TK Roja Příbram z.s.
0
3.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov - Open Tennis Club
1
4.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Český Brod B - Open Tennis Club
0
5.
00 - Středočeská divize
14.05.2022 NT 22.05., Open Tennis Club - Sokol Říčany
0
6.
00 - Středočeská divize
18.06.2022 NT 26.06., Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
00 - Středočeská divize
28.05.2022 NT 05.06., F.H.TK Dobřichovice - Open Tennis Club
0
2.
00 - Středočeská divize
30.04.2022 NT 08.05., Open Tennis Club - TK Roja Příbram z.s.
0
3.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov - Open Tennis Club
0
4.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Český Brod B - Open Tennis Club
0
5.
00 - Středočeská divize
14.05.2022 NT 22.05., Open Tennis Club - Sokol Říčany
0
6.
00 - Středočeská divize
18.06.2022 NT 26.06., Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Open Tennis Club - SPORT EDEN Beroun
4
2.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Beroun, z.s. - Open Tennis Club
9
3.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
9
4.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Open Tennis Club - F.H.TK Dobřichovice B
0
5.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., TK SK Kladno, z.s. - Open Tennis Club
6
6.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
4
 Družstva celkem (2hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Open Tennis Club - SPORT EDEN Beroun
4
2.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Beroun, z.s. - Open Tennis Club
0
3.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
5
4.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Open Tennis Club - F.H.TK Dobřichovice B
0
5.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., TK SK Kladno, z.s. - Open Tennis Club
4
6.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
3
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0