Český tenisový svaz

Palečková Tereza

Datum narození:
03.04.2009
Platnost reg. do:
08.11.2022
Klub:
TO Dukla Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Sparta Praha
408 (6)
 
 
 
2021
TK Sparta Praha
129 (15)
571 (3)
 
 
2022-Z
TK Kročehlavy
36 (1)
195 (6)
 
 
2022-L
TO Dukla Praha
55 (1)
150 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.05.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.05.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, SK Meteor Praha A - SK Aritma Praha B
0
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, SK Aritma Praha B - Lokomotiva Praha A
0
3.
21. 1.třída A
29.05.2022, SK Aritma Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
4.
21. 1.třída A
19.06.2022, SK Aritma Praha B - LTC Modřany 2005 B
0
5.
21. 1.třída A
26.06.2022, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, SK Meteor Praha A - SK Aritma Praha B
0
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, SK Aritma Praha B - Lokomotiva Praha A
0
3.
21. 1.třída A
29.05.2022, SK Aritma Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
4.
21. 1.třída A
19.06.2022, SK Aritma Praha B - LTC Modřany 2005 B
0
5.
21. 1.třída A
26.06.2022, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

0
2
04.12.2021, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

15
3
11.12.2021

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 5/5

10
4
18.12.2021, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

0
5
27.12.2021, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 8/8

22
6
29.12.2021, Tenis Újezd

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 500), K: 5/5

15
7
08.01.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 5/5

0
8
15.01.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

15
9
22.01.2022, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

0
10
29.01.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/-

15
11
05.02.2022, Zruč Winter Cup 2022

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 600), K: 8/8

0
12
12.02.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

10
13
19.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

0
14
25.02.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

0
15
05.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
16
27.03.2022, Czech Tennis Academy Head tour MASTERS

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

20
17
22.04.2022, A1

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/12

0
18
30.05.2022, A2

TCG Karlovy Vary (A - 500), K: 12/12

0
19
10.06.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/8

0
20
01.07.2022, Turnaj kategorie B- starší žákyně

Lokomotiva Trutnov (B - 400), K: 8/8

22
21
25.03.2022, A3

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 800), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
154/21

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

15
2
04.12.2021, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

0
3
11.12.2021

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 5/5

7
4
18.12.2021, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

16
5
27.12.2021, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 8/8

0
6
29.12.2021, Tenis Újezd

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 500), K: 5/5

10
7
08.01.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 5/5

0
8
15.01.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

7
9
22.01.2022, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

0
10
29.01.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/-

-
11
05.02.2022, Zruč Winter Cup 2022

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 600), K: 8/8

0
12
12.02.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

10
13
19.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

8
14
25.02.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

-
15
05.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
16
27.03.2022, Czech Tennis Academy Head tour MASTERS

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

15
17
22.04.2022, A1

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/12

0
18
30.05.2022, A2

TCG Karlovy Vary (A - 500), K: 12/12

0
19
10.06.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/8

0
20
01.07.2022, Turnaj kategorie B- starší žákyně

Lokomotiva Trutnov (B - 400), K: 8/8

0
21
25.03.2022, A3

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 800), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
95/18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
30.04.2022, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s C
0
2.
31. 1.třída A
07.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha A
0
3.
31. 1.třída A
14.05.2022, SK Aritma Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
4.
31. 1.třída A
28.05.2022, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
0
5.
31. 1.třída A
04.06.2022, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha A
0
6.
31. 1.třída A
18.06.2022, SK Aritma Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
9
7.
31. 1.třída A
25.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
30.04.2022, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s C
5
2.
31. 1.třída A
07.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha A
4
3.
31. 1.třída A
14.05.2022, SK Aritma Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
4.
31. 1.třída A
28.05.2022, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
5
5.
31. 1.třída A
04.06.2022, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha A
0
6.
31. 1.třída A
18.06.2022, SK Aritma Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
0
7.
31. 1.třída A
25.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23