Český tenisový svaz

Sekmilerová Tereza

Datum narození:
14.01.2009
Platnost reg. do:
03.12.2024
Klub:
TK Březnice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Březnice
546 (6)
 
 
 
2021
TK Březnice
333 (6)
416 (4)
 
 
2022-Z
TK Březnice
277 (1)
255 (6)
 
312 (4)
2022-L
TK Březnice
374 (1)
243 (6)
 
369 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
19 - IV. třída I
18.06.2022 NT 26.06., TK Březnice B - TK Březnice C
6
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
19 - IV. třída I
18.06.2022 NT 26.06., TK Březnice B - TK Březnice C
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29 - III. třída E
05.06.2022 NT 11.06., TK Hořovice - TC VITALITY Březnice
0
2.
29 - III. třída E
08.05.2022 NT 14.05., TC VITALITY Březnice - TK Roja Příbram z.s.
1
3.
29 - III. třída E
19.06.2022 NT 25.06., TC VITALITY Březnice - T.J. Sokol Sedlčany
1
4.
29 - III. třída E
15.05.2022 NT 28.05., Tsport Votice o.s. - TC VITALITY Březnice
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29 - III. třída E
05.06.2022 NT 11.06., TK Hořovice - TC VITALITY Březnice
0
2.
29 - III. třída E
08.05.2022 NT 14.05., TC VITALITY Březnice - TK Roja Příbram z.s.
0
3.
29 - III. třída E
19.06.2022 NT 25.06., TC VITALITY Březnice - T.J. Sokol Sedlčany
1
4.
29 - III. třída E
15.05.2022 NT 28.05., Tsport Votice o.s. - TC VITALITY Březnice
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38 - III. třída C
28.05.2022 NT 05.06., TK Hořovice - TK Březnice
1
2.
38 - III. třída C
30.04.2022 NT 08.05., TK Březnice - LTC Beroun, z.s. B
1
3.
38 - III. třída C
07.05.2022 NT 15.05., Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
1
4.
38 - III. třída C
04.06.2022 NT 19.06., TK Březnice - Lokomotiva Beroun B
0
5.
38 - III. třída C
11.06.2022 NT 19.06., TK Roja Příbram z.s. B - TK Březnice
1
6.
38 - III. třída C
14.05.2022 NT 22.05., TK Březnice - Tsport Votice o.s.
3
7.
38 - III. třída C
21.05.2022 NT 29.05., TK Březnice - Tenis Club Mokropsy
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38 - III. třída C
28.05.2022 NT 05.06., TK Hořovice - TK Březnice
1
2.
38 - III. třída C
30.04.2022 NT 08.05., TK Březnice - LTC Beroun, z.s. B
0
3.
38 - III. třída C
07.05.2022 NT 15.05., Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
1
4.
38 - III. třída C
04.06.2022 NT 19.06., TK Březnice - Lokomotiva Beroun B
0
5.
38 - III. třída C
11.06.2022 NT 19.06., TK Roja Příbram z.s. B - TK Březnice
1
6.
38 - III. třída C
14.05.2022 NT 22.05., TK Březnice - Tsport Votice o.s.
2
7.
38 - III. třída C
21.05.2022 NT 29.05., TK Březnice - Tenis Club Mokropsy
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11