Český tenisový svaz

Škachová Miriam

Datum narození:
01.09.2009
Platnost reg. do:
30.09.2025
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Slovan Kladno
283 (9)
658 (3)
 
 
2021
LTC Slovan Kladno
168 (12)
648 (3)
 
 
2022-Z
LTC Slovan Kladno
119 (1)
354 (4)
 
 
2022-L
LTC Slovan Kladno
165 (1)
232 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
26.06.2022 NT 03.07., TJ Kralupy o.s. - Tenisový klub Mníšek
1
2.
23 - II. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Wilson tenis centrum B - TJ Kralupy o.s.
1
3.
23 - II. třída A
01.05.2022 NT 07.05., TJ Kralupy o.s. - LTC Slovan Kladno
3
4.
23 - II. třída A
05.06.2022 NT 11.06., TJ Kralupy o.s. - Sportclub Řevnice z.s.
1
5.
23 - II. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Tenis Club Mokropsy - TJ Kralupy o.s.
1
6.
23 - II. třída A
19.06.2022 NT 25.06., Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
1
7.
23 - II. třída A
15.05.2022 NT 28.05., TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun B
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
26.06.2022 NT 03.07., TJ Kralupy o.s. - Tenisový klub Mníšek
1
2.
23 - II. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Wilson tenis centrum B - TJ Kralupy o.s.
3
3.
23 - II. třída A
01.05.2022 NT 07.05., TJ Kralupy o.s. - LTC Slovan Kladno
0
4.
23 - II. třída A
05.06.2022 NT 11.06., TJ Kralupy o.s. - Sportclub Řevnice z.s.
0
5.
23 - II. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Tenis Club Mokropsy - TJ Kralupy o.s.
1
6.
23 - II. třída A
19.06.2022 NT 25.06., Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
0
7.
23 - II. třída A
15.05.2022 NT 28.05., TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun B
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída A
28.05.2022 NT 05.06., LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum B
1
2.
34 - II. třída A
30.04.2022 NT 08.05., LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
1
3.
34 - II. třída A
07.05.2022 NT 15.05., LTC Slovan Kladno - SPORT EDEN Beroun B
1
4.
34 - II. třída A
04.06.2022 NT 19.06., LTC Slovan Kladno - SPORT EDEN Beroun A
1
5.
34 - II. třída A
14.05.2022 NT 22.05., TJ Kralupy o.s. - LTC Slovan Kladno
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída A
28.05.2022 NT 05.06., LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum B
1
2.
34 - II. třída A
30.04.2022 NT 08.05., LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
1
3.
34 - II. třída A
07.05.2022 NT 15.05., LTC Slovan Kladno - SPORT EDEN Beroun B
1
4.
34 - II. třída A
04.06.2022 NT 19.06., LTC Slovan Kladno - SPORT EDEN Beroun A
1
5.
34 - II. třída A
14.05.2022 NT 22.05., TJ Kralupy o.s. - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8